Дата: від до Скинути

ОТРИМУЙТЕ ПОСЛУГИ З ПЕНСІЙНИХ ПИТАНЬ І ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ОНЛАЙН-СЕРВІСІВ

Портал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з Пенсійним фондом, дистанційно отримувати максимальний спектр послуг. Нині на вебпорталі доступно майже два десятки видів послуг. Незабаром на електронній платформі Пенсійного фонду з’являться кабінети надавачів та отримувачів субсидій.

22:25 13.11.2022

ПРОВЕДЕННЯ ДРУГОГО ЕТАПУ КОМУНІКАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ “ГОТУЙМОСЯ!”

Триває розпочата Міністерством розвитку громад та територій України інформаційна комунікаційну кампанію “Готуймося!”, спрямовану на спонукання громадян індивідуально готуватися до опалювального сезону 2022/2023 року. Наразі розпочинається вже другий етап кампанії, присвячений підвищенню обізнаності українців про те, як зменшити теплові витрати в домівках та як діяти, якщо зникне опалення.

17:09 13.11.2022

ВІД 1 ГРУДНЯ ОФОРМЛЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ ЗДІЙСНЮВАТИМУТЬ ОРГАНИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Від 1 грудня 2022 року звертатись за оформленням житлових субсидій та пільг необхідно до органів Пенсійного фонду України, які працюють за принципом екстериторіальності. Це передбачає Постанова КМУ від 16 вересня 2022 р. № 1041 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України”.

16:36 13.11.2022

В УКРАЇНІ ДІЄ ДЕРЖАВНИЙ ПОРТАЛ РОЗШУКУ ДІТЕЙ «ДІТИ ВІЙНИ»

З метою сприяння розшуку дітей, які зникли безвісти, були незаконно переміщені або депортовані до російської федерації чи інших країн було підтримано уповноваженим Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації проведення заходів інформаційної кампанії «ДІТИ ВІЙНИ» в тісній співпраці з проєктом Уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGE), який реалізується Alinea International Ltd., за участю Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національного інформаційного бюро та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

14:28 10.11.2022

ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ

Департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації розроблено інформаційний буклет для платників земельного податку «Земельний податок у 2022 році». Детальніше з буклетом можна ознайомитись тут.

13:54 10.11.2022

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Мова – це найважливіший засіб комунікації для здобуття освіти та ключова складова в інтелектуальному розвитку людини. Змалечку дитина намагається формувати та висловлювати думки, а згодом – осягнути духовні пласти української нації через феномен мови своїх батьків та дідів.

16:14 09.11.2022

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ВЕТЕРАНИ КУЛЬТУРИ!!!

Напередодні Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, за ініціативи Новокалинівського міського голови Богдана Юзвяка працівники відділу культури міської ради відділу культури відвідали та привітали ветеранів закладів культури Новокалинівської територіальної громади, а саме: Міхневич Олександру Василівну, Брик Любов Василівну, Вольську Євстахію Йосипівну, Лівач Марію Олексіївну, Цебенко Марію Іванівну, Микитяк Павліну Матвіївну, Климочко Ганну Миколаївну, Костирко Ганну Іванівну, Пікуш Ганну Степанівну, Мазник Любов Іванівну, Гірник Марію Василівну та Берлін Ніну Василівну.

14:00 09.11.2022

ХРАМОВЕ СВЯТО У СЕЛІ ГОРДИНЯ

Парафіяни церкви святого великомученика Димитрія Солунського УГКЦ відсвяткували храмове свято у селі Гординя. Святкову Літургію очолив Владика Григорій Комар. Йому співслужили священники: декан Мокрянського деканату отець Степан (с. Брониця), о. Олег (с. Гординя), о. Ярослав (с. Мокряни), о. Андрій (смт. Шкло), о. Роман (с. Сіде та с. Городище), о. Тарас (с. Нижанковичі), о. Тарас (с. Бісковичі).

16:45 08.11.2022

ХРАМОВЕ СВЯТО У КАПЛИЧЦІ СВЯТОГО ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО В МІСТІ НОВИЙ КАЛИНІВ

08 листопада 2022 року в каплиці святого великомученика Димитрія Солунського відбулось Богослужіння з нагоди храмового свята, яке очолив настоятель парафії святого рівноапостольного великого князя Володимира ПЦУ м. Новий Калинів Ярослав Фабіровський. Співслужив отцю Ярославу настоятель храму святого архистратига Михаїла ПЦУ с. Калинів Михайло Маслиган, який наголосив, що лише молитвами наших людей і святих захисників ми здолаємо ворога, який хоче забрати нашу незалежність. Це ворог нашої Батьківщини. Також побажав, щоб та воля, яку народ виборює багато років, прийшла до нас. Перед Богослужінням відбувся чин освячення води, після якого усі охочі могли набрати освяченої води.

16:32 08.11.2022

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ МІСТА НОВИЙ КАЛИНІВ, СЕЛА ГОРДИНЯ ТА СЕЛА БІРЧИЦІ

Всечесні Отці! Дорогі парафіяни міста Новий Калинів, села Гординя та села Бірчиці! Щиро вітаю Вас із Храмовим Святом – Днем Великомученика Димитрія Солунського! Пам'ять святого Димитрія Солунського ще з давніх-давен пов'язувалася на Русі з військовим подвигом, патріотизмом і захистом Вітчизни. Тож нехай святий великомученик Димитрій повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя у боротьбі за довгоочікуваний мир у нашій багатостраждальній Україні! Бажаю з гідністю і честю проходити будь-яке випробування життя, завжди цінувати все те, що послав Всемилостивий Господь, не витрачати часу на образи, давати своєму серцю можливість щиро любити і сподіватися. Бажаю ПЕРЕМОГИ та жити в мирний час  і нехай Господь надасть усім наснаги на добрії діла на благо України!

00:01 08.11.2022