ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ!

Сьогодні, 08.01.2023 року, нашою громадою рухатиметься кортеж із загиблим воїном Андрієм Гайдуком із Луки Новокалинівської територіальної громади. Просимо жителів громади вийти із державною символікою та гідно зустріти Героя. Орієнтовний час руху кортежу в 14:00 в м. Новий Калинів. В 14:30 в с. Мала Білина. Похорон завтра в с. Лука. Маршрут похоронного кортежу проходитиме по дорозі Самбір – Новий Калинів – Калинів – Корналовичі – Гординя – Мала Білина – Залужани – Лука.

11:40 08.01.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації повідомляє, що Благодійний фонд Global Lviv проводить благочинний концерт для родин загиблих воїнів «ЦЕ НЕ МОЯ ВІЙНА, ЦЕ НАША…». Концерт відбудеться 23 грудня о 14:00 годині у Львівському палаці мистецтв за адресою: м. Львів вул. Коперника, 17. Вхід на благочинний концерт для членів сімей загиблих Захисників та Захисниць України за попередньої реєстрації – безкоштовний.

16:11 21.12.2022

ПРОЩАННЯ З ГЕРОЯМИ!

У середу, 21 грудня, наша громада прощатиметься із загиблими воїнами Максимом Федоровим, Віталієм Маркевичем та Владиславом Левчуком! Просимо жителів громади прийти та віддати останню шану Героям! Прощання розпочнеться орієнтовно о 10:00 год. в місті Новий Калинів!

19:50 20.12.2022

КОМУНАЛЬНИКИ ПРОСЯТЬ ВОДІЇВ НЕ ПАРКУВАТИ АВТОТРАНСПОРТ НА УЗБІЧЧІ ДОРІГ

У зв’язку з погіршенням погодних умов, Новокалинівське ВУЖКГ переконливо просить водіїв не паркувати автотранспортні засоби на проїжджій частині вулиць та доріг м. Новий Калинів, а також у непередбачених для цього місцях, щоб забезпечити вільне проходження снігоприбиральної техніки. Це дозволить комунальній службі своєчасно та якісно прибирати вулиці від снігу.

10:18 12.12.2022

ОГОЛОШЕННЯ

ЗАВТРА, 19 ЛИСТОПАДА, У ВСІХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ з 00:00 до 02:00 та з 8:00 до 24:00 БУДУТЬ ЗАСТОСОВУВАТИСЬ ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ, ІНФОРМУЄ “УКРЕНЕРГО”.

22:31 18.11.2022

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЛІОЙЛ” ПОВІДОМЛЯЄ

ПП “Ліойл” згідно спецдозволу Держгеонадр України здійснюватиме геологічне вивчення і дослідно-промислову експлуатацію підземних промислових вод державного значення на Стривігорівській ділянці надр, яка знаходиться між селами Бабина і Лука. Дослідження  виконуватися y  свердловинах , які  знаходяться на землях Новокалинівської  міської громади. На ділянці дослідних робіт також знаходяться раніше пробурені і ліквідовані через відсутність газових пластів свердловини №10-Залужани і №1 -  Задністряни.  На цих свердловинах попередній надрокористувач не встановив  на поверхні передбачені Правилами робіт тумби  з табличками з відповідними написами. ПП “Ліойл”  за свій кошт буде встановлювати ліквідаційні тумби на гирлах свердловин  №10-Залужани  на південно-східній околиці  села  Чернихів і на свердловині №1 – Задністряни в 1км на захід від села  Лука. Ставимо до відома громадян цих сіл про  майбутні  роботи, які виконуватимуться у світлий час доби вручну без заїзду технічних засобів і без пошкодження  верхнього шару грунту.

15:58 14.11.2022

СЕМІНАР ДЛЯ АГРАРІЇВ!!!

Повідомляємо, що 8 листопада о 14:00 год. відбудеться практичний вебінар «Організація обліку ФГ та СФГ», на якому обговорюватимуться питання організації та ведення обліку фермерського господарства та СФГ.

11:18 04.11.2022

ТОВ «ЗАХІД-АГРО МХП» ПОВІДОМЛЯЄ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ЛУКА, СЕЛА ЗАЛУЖАНИ, СЕЛА МАЙНИЧ ТА МІСТА НОВИЙ КАЛИНІВ

ТОВ «ЗАХІД-АГРО МХП» повідомляє жителів села Лука, села Залужани, села Майнич та міста Новий Калинів про те, що на полях Новокалинівської ТГ з 28.10 по 05.11.2022 року буде проводитись обприскування посівів ріпака озимого засобами захисту та підживлення мікроелементами рослин згідно регламенту застосування пестицидів та агрохімікатів.

14:21 28.10.2022