ТОВ “ЛЬВІВВІНАГРО” ПОВІДОМЛЯЄ МЕШКАНЦІВ с. ЗАЛУЖАНИ ТА с.ЛУКА!

ТОВ “ЛЬВІВВІНАГРО” ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ТЕ, ЩО НА ПОЛЯХ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗА МЕЖАМИ С. ЗАЛУЖАНИ ТА С. ЛУКА З 25.07. ПО 29.07.2024 РОКУ БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ КРОПЛЕННЯ ПОЛІВ З МЕТОЮ ЗАХИСТУ ПОСІВІВ. ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТУТ

10:46 25.07.2024

САМБІРСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

17 червня 2024 року стартувала вступна компанія до ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС. Такі ліцеї будуть функціонувати в містах Івано-Франківськ, Вінниця, Київ, Дніпро. Прийом заявок в ліцеї продовжено до 1 серпня 2024 року.

14:28 18.07.2024

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ с-ща. ДУБЛЯНИ, с. ЛУКА ТА с. МАЛА ОЗИМИНА!

ФГ «ЗАЛУЖАНИ» ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ТЕ, ЩО НА ПОЛЯХ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ В с-щі. ДУБЛЯНИ, с. ЛУКА ТА с. МАЛА ОЗИМИНА з 19.07. по 28.07.2024 року БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ ОБПРИСКУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ РОСЛИН ШТАНГОВИМ МЕТОДОМ. ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТУТ

12:41 17.07.2024

ЩОДО ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ

Інформуємо про те, що з метою безперебійного функціонування бізнесу в рамках державної програми «5-7-9» реалізовуватимуться кредити для енергонезалежності бізнесу, а саме пільгові кредити на придбання генераторів, джерел безперебійного живлення, сонячних панелей, електростанцій та іншого обладнання для забезпечення енергонезалежності. Просимо потенційно зацікавлених підприємства (середній та великий бізнес) Новокалинівської територіальної громади до отримання пільгових кредитів на придбання альтернативних джерел енергозабезпечення звертатися до Самбірської районної державної адміністрації.

12:22 17.07.2024

ПРОЩАННЯ З ГЕРОЯМИ...

Сьогодні наша громада прощатиметься із загиблими воїнами! Просимо жителів громади прийти та віддати останню шану Героям! Прощання розпочнеться орієнтовно об 11:00 год. Від імені всієї громади висловлюємо співчуття родинам та друзям загиблих Героїв.

09:30 13.07.2024

ФГ “РУДНЯ-АГРО” ПОВІДОМЛЯЄ МЕШКАНЦІВ с. КОРНАЛОВИЧІ!

ФГ “РУДНЯ-АГРО” ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ТЕ, ЩО НА ПОЛЯХ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ В с. КОРНАЛОВИЧІ з 11.07. по 13.07.2024 року БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ ОБПРИСКУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ РОСЛИН ШТАНГОВИМ МЕТОДОМ. ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТУТ

15:15 08.07.2024

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ с. МАЛА БІЛИНА ТА с-ща ДУБЛЯНИ!

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ с. МАЛА БІЛИНА ТА с-ща ДУБЛЯНИ! ТзОВ “БАРКОМ” ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ТЕ, ЩО НА ПОЛЯХ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ В с. МАЛА БІЛИНА та с-щі ДУБЛЯНИ  з 04.07. по 25.07.2024 року БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ ПЛАНОВЕ ВНЕСЕННЯ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН З ДОТРИМАННЯМ НОРМ І ВИМОГ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА. ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТУТ

10:52 02.07.2024

ФОП БУРАК М.М. ПОВІДОМЛЯЄ МЕШКАНЦІВ с. БАБИНА та с. БЕРЕГИ

ФОП БУРАК М.М. ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ТЕ, ЩО НА ПОЛЯХ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ В с. БАБИНА та с. БЕРЕГИ з 28.06. по 01.07.2024 року БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ ОБПРИСКУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР ШТАНГОВИМ МЕТОДОМ. ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТУТ

11:04 27.06.2024

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі м. Новий Калинів, у зв’язку з ремонтними роботами на водозаборі Новокалинівське ВУЖКГ повідомляє мешканців міста про те, що завтра, 27.06.2024 року, з 08:00 год. буде припинене водопостачання. Відновлення водопостачання відбудеться одразу ж після виконання ремонтних робіт. Просимо вибачення за незручності. Щиро дякуємо за розуміння.

15:10 26.06.2024

НОВОКАЛИНІВСЬКЕ ВУЖКГ ПОВІДОМЛЯЄ!

У зв᾿язку з неконтрольованим відключенням електроенергії, що не дає гарантованого водопостачання повідомляємо про наступне! На території м. Новий Калинів буде гарантоване водопостачання у разі відключення електроенергії у наступні години:

16:25 25.06.2024