ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ смт. ДУБЛЯНИ! "КОНТІНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ГРУП" ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ОБПРИСКУВАННЯ ПОСІВІВ СОНЯШНИКА! З метою дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями та виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності, компанія « Контінентал Фармерз Груп» інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях згідно з наступним графіком:

21:45 23.07.2021

НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ. Назва містобудівної документації – “Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Дубляни по вул. Завадка (26) 45” Самбірського району Львівської області”

21:35 20.07.2021

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ с. МАЛА БІЛИНА, с. МАЙНИЧ, смт. ДУБЛЯНИ!

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ с. МАЛА БІЛИНА, с. МАЙНИЧ, смт. ДУБЛЯНИ! ТзОВ “БАРКОМ” ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ТЕ, ЩО НА ПОЛЯХ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ В с. МАЛА БІЛИНА, с. МАЙНИЧ та смт. ДУБЛЯНИ з 02.07. по 07.07.2021 року БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ ОБПРИСКУВАННЯ ПОСІВІВ КУКУРУДЗИ ЗАСОБАМИ ЗАХИСТУ РОСЛИН.

16:37 05.07.2021

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ с. ЛУКА, с. ЗАЛУЖАНИ, с. МАЙНИЧ!

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ с. ЛУКА, с. ЗАЛУЖАНИ, с. МАЙНИЧ! ТОВ “ЗАХІД-АГРО МХП” ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ТЕ, ЩО НА ПОЛЯХ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ В с. ЛУКА, с. ЗАЛУЖАНИ, с. МАЙНИЧ з 05.07. по 15.07.2021 року БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ ОБПРИСКУВАННЯ ПОСІВІВ СОЇ ЗАСОБАМИ ЗАХИСТУ РОСЛИН.

15:57 05.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ

24 серпня 2021 року нагоди 30-ї річниці Незалежності України, відбудеться парад військових колон резервістів та військовозобов`язаних оперативного резерву. Участь у військовому параді резервістів оперативного резерву, ветеранів АТО, ООС може взяти учасник АТО, ООС Новокалинівської територіальної громади. Підготовка в урочистих заходах буде здійснена шляхом проведення з ними навчальних зборів резервістів оперативного резерву, ветеранами АТО, ООС з практичним виконанням стройового маршу в період з 26.07.2021 року. Бажаючим звернутися до Самбірського ОМТЦК та СП.

10:57 05.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

З односторонньою відмовою надання послуг на вивезення ТПВ ПП “ЕКОЗАХІДГРУП” Новокалинівська міська рада на підставі рішення виконавчого комітету оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів у Пинянському, Бабинському, Містковицькому, Корницькому старостинських округах Новокалинівської територіальної громади

15:51 02.07.2021

УВАГА!!! ТИМЧАСОВО ПРИПИНЕНО ПОДАЧУ ГАЗУ В БУД. №23 НА ПЛОЩІ АВІАЦІЇ В МІСТІ НОВИЙ КАЛИНІВ

Шановні мешканці буд. №23 на пл. Авіації в м. Новий Калинів! У зв’язку з аварійною ситуацією, тимчасово припинено подачу газу в буд. №23 на пл. Авіації в м. Новий Калинів. Аварійна служба Самбірського УЕГГ попереджає абонентів перекрити крани перед газовими приладами  і на газових приладах та дотримуватись правил техніки безпеки! Після перевірки димоходів у всіх квартирах подачу газу буде відновлено.

23:26 22.06.2021