ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ с. ЛУКА, с. ЗАЛУЖАНИ, с. МАЙНИЧ, с. КАЛИНІВ!

ТОВ “ЗАХІД-АГРО МХП” ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ТЕ, ЩО НА ПОЛЯХ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ В с. ЛУКА, с. ЗАЛУЖАНИ, с. МАЙНИЧ, с. КАЛИНІВ з 06.10. по 18.10.2021 року БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ ОБПРИСКУВАННЯ ПОСІВІВ СОЇ ЗАСОБАМИ ЗАХИСТУ РОСЛИН.

19:28 07.10.2021

НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ Назва містобудівної документації –  “Детальний план території господарського двору за межами населеного пункту”.

23:00 28.09.2021

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ с. ЛУКА, с. ЗАЛУЖАНИ, с. МАЙНИЧ, с. КАЛИНІВ!

ТОВ “ЗАХІД-АГРО МХП” ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ТЕ, ЩО НА ПОЛЯХ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ В с. ЛУКА, с. ЗАЛУЖАНИ, с. МАЙНИЧ, с. КАЛИНІВ з 25.09.2021 року по 05.10.2021 року БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ ОБПРИСКУВАННЯ ПОСІВІВ СОЇ ЗАСОБАМИ ЗАХИСТУ РОСЛИН.

18:59 24.09.2021

УВАГА! 22 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ ЛУНАТИМУТЬ СИРЕНИ: ЖИТЕЛЯМ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПРОСИМО ЗБЕРІГАТИ СПОКІЙ

Шановні мешканці Львівщини! З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 22 вересня 2021 року у період з 14:50 год. до 14:55 год. проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

14:43 21.09.2021

НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ. Назва містобудівної документації – “Детальний план території розташування захисної дамби р. Дністер в межах частини с. Кружики земельної ділянки Самбірського р-ну, Львівської області, по об’єкту “Захист сіл Калинів, Кружики від затоплення водами р. Дністер Самбірського району Львівської області”.

00:14 20.09.2021

ТОВ “ЗАХІД-АГРО МХП” ПОВІДОМЛЯЄ ЖИТЕЛІВ с. ЛУКА, с. ЗАЛУЖАНИ, с. МАЙНИЧ, с. КАЛИНІВ

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ с. ЛУКА, с. ЗАЛУЖАНИ, с. МАЙНИЧ, с. КАЛИНІВ! ТОВ “ЗАХІД-АГРО МХП” ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ТЕ, ЩО НА ПОЛЯХ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ В с. ЛУКА, с. ЗАЛУЖАНИ, с. МАЙНИЧ, с. КАЛИНІВ  з 11.09. по 21.09.2021 року БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ ОБПРИСКУВАННЯ ПОСІВІВ СОЇ ЗАСОБАМИ ЗАХИСТУ РОСЛИН.

10:49 14.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СЕЛА МІСТКОВИЧІ, СЕЛА БАБИНА! "КОНТІНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ГРУП" ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ОБПРИСКУВАННЯ ПОСІВІВ СОНЯШНИКА! З метою дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями та виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності, компанія "Контінентал Фармерз Груп" інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях згідно з наступним графіком:

14:57 08.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Новокалинівське ВУЖКГ повідомляє мешканців м. Новий Калинів про те, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на центральному водопроводі 08.09.2021 року з 09:00 год. до закінчення робіт буде припинене водопостачання.

16:30 07.09.2021

ДО УВАГИ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Персональні дані. До уваги постачальників житлово-комунальних послуг і балансоутримувачів будинків та прилеглих територій! До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять численні скарги від громадян щодо поширення постачальниками житлово-комунальних послуг в мережі Інтернет, під’їздах будинків, переліків боржників, а саме: номерів особових рахунків, адрес (назв районів, вулиць, номерів будинків та квартир), сум заборгованості тощо.

16:28 03.09.2021