Депутатський корпус Новокалинівської міської ради VІІІ-го скликання

№ ОВО Прізвище, ім'я, по батькові Висування Відомості про обраного депутата
1 Бурак Микола Миколайович Самовисування Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: с. Бабина Самбірський р-н, Львівська обл.
1 Гнатишак Іван Іванович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", КНП Львівської ОР ЛОЦ ЕДМ, фельдшер, місце проживання: с. Бабина, Самбірський р-н, Львівська обл.

Самардак Валентина Михайлівна

Легуцький Ігор Іванович

Самовисування

Громадянка України, самовисування, безпартійна, фельдшер-рятувальник рятувально-пошукової десантної служби військової частини,

місце проживання: м. Новий Калинів, Самбірський район, Львівська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Новокалинівської міської ради, місце проживання: с. Пиняни, Самбірський р-н, Львівська обл. ДОСТРОКОВО ПРИПИНИВ ПОВНОВАЖЕННЯ Рішення сесії Новокалинівської міської ради № 272 від 29.01.2021 року "Про дострокове припинення повноважень депутата Новокалинівської міської ради Легуцького І.І."

1 Самардак Мар’ян Михайлович Самовисування Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: м. Новий Калинів, Самбірський р-н, Львівська обл.
2 Возняк Галина Павлівна Самовисування Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Містковицька СЗШ І-ІІ ст., вчитель, місце проживання: с. Містковичі, Самбірський р-н, Львівська обл
2 Кугіль Тарас Володимирович Самовисування Громадянин України, освіта вища, безпартійний, місце проживання: с. Береги, Самбірський р-н, Львівська обл.
2 Ладанай Василь Іванович Політична партія "Громадянська позиція" Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с. Містковичі, Самбірський р-н, Львівська обл.
3 Кільган Іван Степанович Політична партія "Народний Рух України" Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФГ "Кільгана І.С." с. Велика Білина Самбірський р-н, Львівська обл., Голова, місце проживання: с. Велика Білина, Самбірський р-н, Львівська обл.
3 Огар Михайло Ігорович Самовисування Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ПСК "Колосок" Дрогобицької РСС, директор, місце проживання: м. Самбір, Львівська обл.
3 Фурдин Емілія Осипівна Самовисування Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Гординянська СЗШ Самбірський р-н, Львівська обл., вчитель, місце проживання: с. Гординя, Самбірський р-н, Львівська обл.
4 Попович Павло Михайлович Самовисування Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з велоспорту "Медик" м. Дрогобич, директор, місце проживання: с. Калинів, Самбірський р-н, Львівська обл.
4 Струс Петро Михайлович Самовисування

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", пенсіонер, місце проживання: с. Великосілля, Старосамбірський р-н, Львівська обл.

помер

4 Чулик Оксана Василівна Самовисування Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Новокалинівська міська рада Самбірського району Львівської області, перший заступник міського голови, місце проживання: с. Калинів, Самбірський р-н, Львівська обл.
5 Домшій Оксана Василівна Самовисування Громадянка України, освіта вища, безпартійна, місце  проживання: смт. Дубляни, Самбірський р-н, Львівська обл.
5 Дуневич Марія Ярославівна Самовисування Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Дублянський ЗДО "Ранок", директор, місце проживання: смт. Дубляни, Самбірський р-н, Львівська обл.
5 Околович Ірина Степанівна Самовисування Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Дублянська СЗШ І-ІІІ ст., вчитель, місце проживання: смт. Дубляни, Самбірський р-н, Львівська обл.

Домчак Олег Іванович

Шабелько Оксана Миколаївна

Самовисування

Громадянин України, самовисування, безпартійний, заступник Новокалинівського міського голови з економічних питань, місце проживання: смт. Дубляни,

Самбірський район, Львівська область

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, місце проживання: смт. Дубляни, Самбірський р-н, Львівська обл. ДОСТРОКОВО ПРИПИНИЛА ПОВНОВАЖЕННЯ Рішення сесії Новокалинівської міської ради №273 від 29.01.2021 року "Про дострокове припинення повноважень депутата Новокалинівської міської ради Шабелько О.М."

6 Галан Орина Миколаївна Політична партія "Народний Рух України" Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, спеціаліст І категорії Новокалинівської міської ради, місце проживання: м. Новий Калинів, Самбірський р-н, Львівська обл.
6 Тустановська Ірина Василівна Самовисування Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", КНП Новокалинівський МЦПМСД, головний лікар, місце проживання: м. Новий Калинів, Самбірський район, Львівська область
7 Золотухін Олександр Олександрович Самовисування Громадянин України, освіта вища, безпартійний, АБ "Кульчицький та партнери", Помічник адвоката, місце проживання: м. Новий Калинів Самбірский район, Львівська область
7 Каркач Ярослава Іванівна Самовисування Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Новокалинівська міська рада, секретар міської ради, місце проживання: м. Новий Калинів, Самбірский район, Львівська область
7 Ситник Григорій Олексійович Самовисування Громадянин України, освіта вища, безпартійний, військовослужбовець, місце проживання: м. Новий Калинів, Самбірський район, Львівська область