НОВИНИ ЦНАП

ЦНАП інформує

18 травня 2024 року набув чинності Закон про мобілізацію. Після набуття чинності цим законом всі громадяни України, які перебувають на військовому обліку, протягом 60 днів повинні уточнити свої особисті дані в ТЦК, ЦНАП або через електронний кабінет. Згідно з законом, починаючи від 18 травня, актуалізувати свої військово-облікові дані зобов'язані такі категорії громадян України:

11:28 21.05.2024

ЦНАП НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОНСУЛЬТУЄ…

Поділ або обʼєднання земельних ділянок. Земельна ділянка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами. Формування земельної ділянки полягає у визначенні земельної ділянки як об'єкта цивільних прав. Формування земельної ділянки передбачає визначення її площі, меж та внесення інформації про неї до Державного земельного кадастру. Формування земельних ділянок здійснюється шляхом поділу чи об'єднання раніше сформованих земельних ділянок, які перебувають у власності або користуванні, без зміни їх цільового призначення здійснюються на підставі технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок.

17:46 09.05.2024