Bohdan Yuzviak, holova Novokalynivskoi OTH

Юзвяк Богдан Осипович

Народився 16 серпня 1965 року в селі Гординя Самбірського району Львівської області.

Освіта – повна вища,

Львівська комерційна Академія, 1996 рік, економіст,

Львівський філіал Української Академії державного управління при Президенті України, 1997 рік, магістр.

1990-1996 роки – голова Гординянської сільської ради народних  депутатів та виконавчого комітету, с. Гординя Самбірського району Львівської області.

1992-1996 роки  навчався у Львівській комерційній академії.

1996-1997 роки – слухач денної форми навчання Львівської філії  Української Академії державного управління при Президентові України, м. Львів.

1997-1998 роки – голова Гординянської сільської ради, с. Гординя Самбірського району Львівської області.

1998-2000 роки – радник голови Самбірської районної ради, м. Самбір Львівської області.

З 19 липня 2000 року до 19 липня 2005 року – селищний голова Новокалинівської селищної ради, смт. Новий Калинів Самбірського району Львівської області.

З 20 липня 2005 року по даний час – міський голова Новокалинівської міської ради, м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області.