A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Новини

Дата: від до Скинути

Храмове свято парафії Святого князя Володимира Великого ПЦУ у м. Новий Калинів

В день молитовного вшанування пам’яті Великого князя Київського рівноапостольного Володимира Великого, 28 липня всеправославна спільнота України відзначає ще одну важливу для України подію – Хрещення Руси-України. Щороку в цей день відбуваються урочистості по всій Україні. Історично, головне богослужіння проходить у престольному місті Києві, столиці нашої держави.

13:06 28.07.2021

Послання Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з нагоди 1033-ліття Хрещення Руси-України Преосвященним архіпастирям, боголюбивим пастирям, чесному чернецтву та всім українським православним вірним

Дорогі брати і сестри! Слава Ісусу Христу! Сердечно вітаю всіх вас і весь український народ з 1033-літтям Хрещення Руси-України, яке нині відзначаємо. І робимо ми це не лише задля вшанування хоча і важливої, але давно минулої події. Хрещення Києва і всієї Руси за правління рівноапостольного князя Володимира Великого, день пам’яті якого ми сьогодні також святкуємо, як всяке Таїнство, має понадісторичний вимір, пов’язуючи земне – з небесним, тимчасове – з вічністю.

12:54 28.07.2021

У СТАРОМУ САМБОРІ ВІДБУВСЯ ПІВФІНАЛЬНИЙ МАТЧ КУБКА З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

24.07.2021 року відбувся півфінальний матч кубка з футболу серед збірних команд територіальних громад Самбірського району, який присвячений 30-й річниці Незалежності України.

12:07 27.07.2021

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, НОВИЙ КАЛИНІВ!!!

Шановні новокалинівчани! Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста! Цими днями наше чарівне та молоде місто Новий Калинів відзначає 16 років. День народження рідного міста об’єднує усіх нас, незалежно від віку та професії. У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. Цього дня  наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стає нашою затишною домівкою.

02:01 25.07.2021

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ СВЯТОМ ПАРАФІЯЛЬНІЙ ГРОМАДІ ХРАМУ СВЯТОГО РІВНОАПОСТОЛЬНОГО ВЕЛИКОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА ПЦУ м. НОВИЙ КАЛИНІВ

Всечесний отче Ярославе, дорогі парафіяни храму Святого рівноапостольного великого князя Володимира ПЦУ м. Новий Калинів! Дозвольте від щирого серця привітати Вас із вашим Храмовим Святом. Саме на долю Святого рівноапостольного великого князя Володимира випало здійснити надзвичайно важливу і переломну у історії нашого народу подію – охрестити Київську Русь. Це символічне свято є днем нашої вищої національної єдності. Саме віра завжди була для українців життєдайною силою, яка допомагала вистояти в часи лихоліть і надавала сил рухатися далі на шляху процвітання рідної землі.

01:44 25.07.2021

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНІЙ ГРОМАДІ СМТ. ДУБЛЯНИ

Всечесний Отче Михайле! Шановні парафіяни УПЦ смт. Дубляни! Щиро вітаю Вас із Храмовим Святом Святої Рівноапостольної Великої Княгині Ольги! Велику київську княгиню називаємо рівноапостольною, бо вона трудами подібна до самих Христових апостолів. Ольга не лише сама прийняла Християнство, а й принесла благу звістку про Спасителя на наші, тоді ще язичницькі землі. Вона зводила перші храми і проповідувала християнське вчення. Саме вона навернула у віру багатьох людей на Русі, виховала у християнських цінностях онука – князя Володимира, який ставши правителем охрестив всю державу.

01:13 24.07.2021

ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАСТОЯТЕЛЮ УГКЦ смт. ДУБЛЯНИ ОТЦЮ ТАРАСУ БУНЮ

Всечесний отче Тарасе! Щиросердечно вітаю Вас з нагоди Вашого Дня народження! Дякую Вам за молитву, за віддану і жертовну працю у Винограднику Господньому, за батьківський провід для вірних парафії.

23:38 23.07.2021

КНП Новокалинівський міський центр ПМСД запрошує на безкоштовну вакцинацію!

Шановні жителі Новокалинівської територіальної громади! Голова Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) 15 липня 2021 року офіційно об`явив про початок третьої хвилі пандемії COVID-19. Він відзначив, що 4 тижні поспіль зростає кількість хворих на COVID-19 у всьому світі , також збільшується кількість померлих. Однією з основних причин зростання захворюваності в ВООЗ вважають штам “дельта”. Очікується, що він незабаром стане домінуючим штамом COVID-19. Цей штам є значно заразніший ніж поширені досі штами. Тобто, ним легше захворіти. Тому єдиним дієвим захистом від хвороби є вакцинація. Вакцинація гарантує легший перебіх хвороби, коли на жаль не вдалось їй запобігти. Так, по даним Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю, ефективність вакцинації проти важкого перебігу хвороби, що призводить до госпіталізації, залишається на рівні 93%. Це дуже високий, обнадійливий показник, який зайвий раз підтверджує потребу у вакцинації.

23:35 23.07.2021

МОДЕЛЬ ЯКІСНОЇ ОСВІТИ ГАННИ СТРУС

15 липня відбувся конкурс на посаду директора Новокалинівського опорного закладу загальної середньої освіти. З двох претендентів за результатами випробувань конкурсна комісія оголосила Ганну Володимирівну Струс його переможницею. Вона закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І.Франка, історичний факультет. Ганна Володимирівна – 1983 року народження. Заміжня. Разом з чоловіком виховує двох дочок.

19:06 23.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора