A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Новини

Дата: від до Скинути

ШТРАФИ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ

Благоустрій – це не тільки візитна картка кожного населеного пункту, а й один із показників рівня участі громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку даної сфери та комунального обслуговування населених пунктів.

22:48 18.04.2021

У НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ МОЛОДІЖНІЙ РАДІ БУТИ!!!

При Новокалинівські міській раді буде створена дієва молодіжна рада. Саме так можна сказати після сьогоднішньої чергової зустрічі з молоддю нашої громади. Мало хто вірив, що відгукнеться так  багато зацікавлених молодих людей. Це втілює надію у те, що у нас усе вдасться.

20:56 15.04.2021

В НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ АМБУЛАТОРІЇ ЗПСМ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ПУНКТ ЩЕПЛЕНЬ ВІД COVID-19

Сьогодні запрацював тимчасовий пункт щеплень від COVID-19 при амбулаторії ЗПСМ м. Новий Калинів. Працівники пункту пройшли спеціальне навчання, закріпили практичні навички та отримали сертифікати про те, що володіють правилами організації і технікою проведення щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, а також навичками надання невідкладної допомоги в разі розвитку післявакцинальних реакцій/ускладнень. У нашому пункті застосовується вакцина AstraZeneca. Кожного пацієнта перед вакцинацією ретельно оглядає сімейна лікарка Олена Бортник, процедуру щеплення здійснює сестра медична Ярина Стефаняк, слідкує за порядком черги реєстратор медичний Любов Зіневич. Першим отримав щеплення лікар амбулаторії Андрій Загоруйко. У нашіій територіальній громаді діє два пункти щеплень у Новому Калинові та у Дублянах. За сьогоднішній день 14.04.2021 у пункті щеплень при Новокалинівській АЗПСМ виконано 30 щеплень, при Дублянській 10.

16:49 14.04.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ – ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ НА 2022 РІК

Згідно Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11.09.2003 р. ст. 9, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проектів рішень регуляторних актів – рішень Новокалинівської міської ради:

00:08 14.04.2021

Т.В.О. ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ КНП НОВОКАЛИНІВСЬКИЙ МЦПМСД АНДРІЙ КОЗИЧ ЩОДО ВАКЦИНАЦІЇ ЖИТЕЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Шановні жителі Новокалинівської територіальної громади! Нажаль, епідеміологічна ситуація спричинена короновірусом SARS- CoV-2, залишається складною. Кількість хворих невпинно зростає. Стаціонарні відділення переповнені. Прикро, але росте і кількість померших від короновірусної хвороби COVID-19. Найдієвишим, науково доведеним методом в подоланні даної недуги є імунізація населення безпечною та ефективною вакциною.

00:23 09.04.2021

НА ТЕРИТОРІЇ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПРОВОДИТЬСЯ ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ “ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ”

На території Новокалинівської територіальної громади проводиться щорічна всеукраїнська акція "За чисте довкілля". Про це йдеться в рішення виконавчого комітету міської ради "Про проведення щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля" на території Новокалинівської міської ради у 2021 році". Крім весняного місячника благоустрою, який триває з 1 по 30 квітня 2021 року, мешканці будуть залучені до Всеукраїнської акції – "День довкілля", яка відбудеться 17 квітня. Усі роботи з санітарної очистки територій проводити з дотриманням карантинних обмежень. Чистота сіл і міста, його  вулиць, дворів і будинків передусім залежить від усіх нас. Кожен  може зробити свій посильний внесок у спільну благородну справу, адже підтримувати чистоту довкілля та бережно ставитися до природи – це наше спільне завдання. Всім підприємствам, установам, магазинам та іншим суб’єктам господарювання необхідно прибрати прилеглу до своїх об’єктів територію. Усіх господарів просимо приділяти увагу санітарному стану не тільки в себе в дворі, а й за його межами, не створювати накопичення сміття. Одночасно наголошуємо Вам на необхідності неухильного дотримання санітарно-гігієнічних вимог з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.  Рішення виконавчого комітету міської ради "Про проведення щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля"

19:23 07.04.2021

У НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ЦНАП

Сьогодні розпочав роботу в тестовому режимі Центр надання адміністративних послуг Новокалинівської міської ради, створений з ініціативи міського голови Богдана Юзвяка та за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”. Центр надаватиме мешканцям громади понад сто видів необхідних адміністративних послуг, серед яких реєстрація місця проживання, соціальні та пенсійні послуги, земельні послуги, а також послуги з реєстрації бізнесу та нерухомості. Центр надання адміністративних послуг принесе громадянам територіальної громади численні вигоди такі як швидкі та якісні адміністративні послуги, які стануть доступні для всіх. Ремонт приміщень міська рада зробила за власні кошти.

14:00 07.04.2021

ШАНОВНІ БАТЬКИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТГ, РЯТУВАЛЬНИКИ НАГАДУЮТЬ ПРО БЕЗПЕКУ ДІТЕЙ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ!

Школи Новокалинівської ТГ закриті на карантин, і більшість дітей протягом дня тепер надані самі собі. В цей час дорослим слід задуматися над тим, як їх дитина проводить дозвілля, провести з малечею бесіди, роз'яснивши їм правила безпечної поведінки та поведінки в різних екстремальних ситуаціях, які можуть виникнути з ними під час відсутності дорослих.

10:44 07.04.2021

ПРИВАТИЗАЦІЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У КОРИСТУВАННІ ГРОМАДЯН

Для приватизації земельної ділянки  може звернутись Громадяни України, які мають у своїй власності житловий будинок, право власності на який оформлено належним чином і який розташований на неприватизованій земельній ділянці, що перебуває у комунальній власності. РОЗМІР ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ, ЩО МОЖЕ БУТИ ПРИВАТИЗОВАНА Незалежно від розміру земельної ділянки, якою фактично користується громадянин, по спрощеній процедурі він може приватизувати у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара (стаття 121 Земельного кодексу України).

00:02 07.04.2021

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Шановні пільговики Новокалинівської територіальної громади! Для отримання виплати одноразової адресної допомоги пільговим категоріям громадян в рамках програми Львівської обласної ради “Комплексна програма соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2025роки” просимо звертатись у відділ соціального захисту населення Новокалинівської міської ради, з визначеним пакетом документів за адресою: с. Калинів, вул. Самбірська,1.

22:20 05.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора