A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Новини

Дата: від до Скинути

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

Шановні жителі Новокалинівської територіальної громади! У цей непростий для всього українського народу час щиро вітаю Вас із величним святом Трійці. З Днем народження Христової Церкви! Це свято – ще одна згадка про велику жертву Сина Божого в ім’я любові до людей, бо свято Трійці припадає на п’ятдесятий день по Воскресінні Христовому. Саме цей день є днем утворення вселенської апостольської Церкви. На знак пам’яті про незбагненну подію: зішестя Святого Духа на апостолів, коли вони отримали благословення нести слово Христове.

00:05 04.06.2023

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ СЕЛА МІСТКОВИЧІ ТА СЕЛА МАЛА БІЛИНА

Всечесні Отці, дорогі парафіяни с. Містковичі та с. Мала Білина! Дозвольте від щирого серця привітати Вас із вашим храмовим празником – Свято Пресвятої Трійці або Днем Зіслання Святого Духа. Це свято пов’язане з днем народження Церкви, початком нового часу, коли Дух Святий зійшов на Апостолів на п’ятдесятий день після Пасхи і благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини. Різні народні обряди супроводжують свято Трійці, увінчуючи його зеленими барвами, що символізують оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі. Цієї світлої днини нехай  разом з зеленими галузками у ваші домівки увійдуть мир, злагода та Божа благодать. 

00:03 04.06.2023

І ОСЬ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Ось і пролунав останній дзвінок у закладах освіти Новокалинівської територіальної громади. Він вирвався із залізних рук жорстокої сучасності, крадькома пройшов повз повітряні тривоги... І все ж зазвучав на шкільних подвір'ї рідних освітніх закладів нашої громади, зануривши усіх, хоч на мить, в атмосферу свята, радості та спокою.

22:36 02.06.2023

ХАЙ БУДЕ ДИТИНСТВО МИРНИМ ТА ЩАСЛИВИМ: МОЄ І УСІХ ДІТЕЙ СВІТУ!

1 червня в Україні та інших країнах світу відзначається День захисту дітей. Це одне з найстаріших міжнародних свят, яке було засновано 1949 року для соціального захисту прав дитини. Після закінчення Другої світової війни багато дітей опинилися у важкій ситуації: хтось втратив батьків і дах над головою і був приречений на злидні, поневіряння, жебрацтво та злодійство, хтось помирав від голоду або хвороби. Задля соціального захисту прав дитини в листопаді 1949 року в Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок було проголошено Міжнародний день захисту дітей. День захисту дітей в Україні започатковано указом президента України Леоніда Кучми у 1998 році з ініціативи Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів та дітей "Україна – дітям" та інших громадських організацій. При цьому Україна 1 червня відзначає одразу два офіційні дитячі свята – на державному та міжнародному рівні. В перший день літа у закладах культури Новокалинівської територіальної громади також було відзначено День захисту дітей. Маленькі жителі громади читали, виготовляли листівки, займались спортом та, вже традиційно, малювали малюнки на асфальті.

09:36 02.06.2023

МИРНОГО ДИТИНСТВА! З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. День захисту дітей - світле свято, пронизане безтурботною атмосферою дитинства, радістю, теплом перших літніх днів. Цього дня в усіх країнах, де його відзначають, лунає радісний дитячий сміх, відбуваються святкові заходи для дітей. Але в Україні, на жаль, цьогоріч це свято, як і дитинство мільйонів українських дітей, обпалене війною. Постійні обстріли населених пунктів, руйнування будинків, вимушена евакуація, поранення, каліцтва – це все випало на долю наших дітей через повномасштабне вторгнення російської федерації. Тисячі дітей втратили батьків та рідних, є зниклі безвісти, примусово вивезені на територію рф. Країною-агресором порушуються права дитини, визначені в Конвенції ООН, - право на життя, право бути із сім’єю, право на здоров’я, освіту, на розвиток особистості, а також право на турботу і захист.

09:52 01.06.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Залучити до 8 млн грн на розвиток свого бізнесу можливо! Запрошуємо підприємців Самбірської, Бісковицької, Ралівської, Новокалинівської та Рудківської територіальних громад дізнатися як це зробити.  

13:16 30.05.2023

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ РОЗПОЧИНАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ “ЄДИНА УКРАЇНА”

Міністерство молоді та спорту України розпочинає Всеукраїнську акцію “Єдина Україна”. Онлайн-проект покликаний поглибити знання з історії України, розповісти маловідомі факти та сформувати новий погляд на вивчення історії. Оголошено реєстрацію на 5 курс проєкту, де кожен зможе підвищити рівень знань про окремі сторінки нашої історії:

22:22 28.05.2023

ВОНИ БОРОЛИСЯ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНИ!

23 травня Україна вшановує пам’ять всіх героїв, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни, а прямо зараз борються проти російської армії за нашу свободу. Це горде і водночас сумне свято, адже багато героїв України розплатилися життям заради своєї країни.

11:37 23.05.2023

СЬОГОДНІ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам’ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським тоталітарним режимом. День пам’яті жертв політичних репресій встановлений Указом Президента від 21 травня 2007 року № 431/2007 задля вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму. Кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо підрахувати. Десятки тисяч людей було розстріляно, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори, примусово проходили психіатричне лікування… Терору і репресіям були піддані усі верстви українського населення: від наукової та творчої інтелігенції до селян.

14:03 21.05.2023

ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАСТОЯТЕЛЮ СІЛ БАБИНА, БЕРЕГИ ТА ЗАРАЙСЬКЕ ОТЦЮ ВАСИЛЮ МЕЛЬНИЧУКУ

Всечесний отче Василю! В цей чудовий день прийміть щирі вітання з Днем народження! Нехай Божа добрість, улюблені люди і глибока віра оточують Вас на цій землі! Бажаю, щоб везіння, успіх, віра і натхнення стали постійними супутниками Вашого життя! В своєму серці завжди зберігайте Бога. Нехай віра в Бога Ваше серце зігріває, хай любов Всевишнього Вас окриляє, надія нехай ніколи не покидає! Нехай Божа благодать Вам зійде і подарує мир і добро!

09:41 19.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора