A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Новини

Дата: від до Скинути

СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!

23 травня Україна вшановує пам’ять всіх героїв, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни, а прямо зараз борються проти російської армії за нашу свободу. Це горде і водночас сумне свято, адже багато героїв України розплатилися життям заради своєї країни.

12:55 23.05.2022

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ВИШИВАНКИ

Дорогі жителі Новокалинівської територіальної громади, українці, друзі! Прийміть найщиріші вітання з Днем вишиванки – чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури! Це свято завжди відбувається в третій четвер травня – робочий день тижня. Саме у робочий день, щоб підкреслити, що вишиванка є органічною частиною життя українців, а не вдягається тільки для важливих та святкових подій.

11:17 19.05.2022

ВІДВІДУВАТИ ЛІСИ НА ЛЬВІВЩИНІ ДОЗВОЛИЛИ З ПЕВНИМИ ОБМЕЖЕННЯМИ

У зв’язку з підвищенням температури повітря, зростає рівень пожежної небезпеки. Відтак, з метою запобігання виникненню пожеж, від квітня в області діють певні обмеження в лісах. Це стандартна щорічна процедура.

16:27 16.05.2022

ПОСТАНОВА КМУ ВІД 07.05.2022 РОКУ № 540 “ДЕЯКІ ПИТАННЯ ВИПЛАТИ У 2022 РОЦІ РАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ, ПЕРЕДБАЧЕНОЇ ЗАКОНАМИ УКРАЇНИ “ПРО СТАТУС ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ГАРАНТІЇ ЇХ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ” І “ПРО ЖЕРТВИ НАЦИСТСЬКИХ ПЕРЕСЛІДУВАНЬ”

7 травня Кабінет Міністрів України постановою № 540 затвердив Порядок використання у 2022 році коштів державного бюджету, передбачених для виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань. Мінсоцполітики також сформував роз'яснення щодо виконання цієї постанови.

14:52 13.05.2022

МОЛІМОСЬ ПРО МИР ТА ПІДТРИМАЙМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ ТА ЇХ РОДИНИ!-ЗАКЛИК АРХІЄПИСКОПА МЕЧИСЛАВА МОКШИЦЬКОГО

Всечесні Отці та Богопосвячені Особи! Улюблені Брати і Сестри! Розпочався третій місяць повномасштабного військового вторгнення Російської Федерації в Україну. Паралельно з проведенням активних бойових дій тривають інформаційні операції агресора з метою сіяння панічних настроїв серед громадськості, а також підриву бойового духу військовослужбовців ЗС України. Прошу бути уважними та відповідальними у розповсюдженні недостовірних інформацій, які можуть підривати довіру до керівництва держави та ЗСУ серед наших вірних.

11:27 12.05.2022

МОЄ МАЙБУТНЄ В МИРНІЙ УКРАЇНІ – ТРИВАЄ ПРИЙОМ РОБІТ НА ОНЛАЙН-КОНКУРС МАЛЮНКІВ “КРАЇНА МОЇХ ПРАВ”

З 5 по 26 травня 2022 року триває прийом робіт на щорічний конкурс дитячих малюнків “Країна моїх прав”. Організатор конкурсу – Координаційний центр з надання правової допомоги. Переможці отримають грамоти та подарунки.

11:35 11.05.2022

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В М. САМБІР ТА САМБІРСЬКОМУ РАЙОНІ ПОВІДОМЛЯЄ

До уваги мешканців Новокалинівської територіальної громади! Відновлюємо прийом мешканців громади представником Пенсійного фонду! В п’ятницю 13 травня 2022 року у приміщенні відділу ЦНАП Новокалинівської міської ради (м. Новий Калинів, пл. Авіації, 1а) з 09.00 год. до 12.00 год. буде проводитись черговий прийом мешканців Новокалинівської територіальної громади представником Пенсійного фонду.

15:07 09.05.2022

ВІТАННЯ З ДНЕМ МАТЕРІ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА

Дорогі наші Матусі! Прийміть найсердечніше вітання з прекрасним святом – Днем Матері! Мама – це ще й ангел-хранитель, завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем. Ви більше, ніж будь-хто, радієте успіхам дітей, розумієте, підтримуєте їх і з глибоким болем переживаєте невдачі

15:38 07.05.2022

Слава і вічна пам’ять Героям!!!

  Новокалинівська територіальна громада продовжує втрачати своїх найкращих синів. З глибоком сумом повідомляємо, що  у бою за незалежність України загинули її захисники. У невимовно важку годину скорботи розділяємо болісний смуток матерів, дружин, дітей, родин та близьких. Світла пам’ять Героям, які мужньо віддали своє життя за Батьківщину та своїх побратимів! Богдан Ляшенко, Віталій Сізов, Олег Скіряк! Свіча вашої пам’яті, воїни, горітиме вічно! Не забудемо!

15:22 07.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора