A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Новини

Дата: від до Скинути

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ І ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Дорогі захисники та захисниці України, шановні жителі Новокалинівської територіальної громади! Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисників та захисниць України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

01:07 14.10.2021

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ СЕЛА КРУЖИКИ, СЕЛА МАЛА БІЛИНА ТА СЕЛА МАЙНИЧ

Всечесні Отці! Дорогі парафіяни села Кружики, села Мала Білина, села Майнич! Сердечно вітаю Вас із Храмовим празником – Святом Покрови Пресвятої Богородиці, одним з найдавніших і найславніших християнських свят! У день свята Покрови Божої Матері разом з усіма християнами молимося Цариці Небесній, щоб Вона покрила і благословила нашу громаду своїм Покровом-омофором, подарувавши мир і злагоду, добробут і процвітання!

00:58 14.10.2021

У МІСТІ НОВИЙ КАЛИНІВ ПРОЙШЛИ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

З метою вшанування мужності та героїзму захисників та захисниць незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, в Україні 14 жовтня відзначається День захисників та захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Це свято уособлює такі прекрасні людські якості, як доблесть і мужність, які є невід’ємною рисою військовослужбовців нашої частини.

23:32 13.10.2021

21 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ 7-ма СЕСІЯ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

21 жовтня 2021 року о 10.00 год. в залі Народного дому (м. Новий Калинів, пл. Авіації,1а) відбудеться пленарне засідання сьомої сесії міської ради VІІІ скликання. З розпорядженням міського голови про порядок денний можна ознайомитися тут

22:07 11.10.2021

“Апостол любові” – небесний покровитель с. Бабина

У цей прекрасний осінній день, 9 жовтня, православна громада с. Бабина Самбірського благочиння Дрогобицько-Самбірської єпархії ПЦУ відзначила своє храмове свято – пам’ять одного з 12-ти найближчих учнів Христових – святого Іоана Богослова, “апостола любові”, письменника четвертого Євангелія, трьох соборних Послань та пророчої книги “Одкровення” (Апокаліпсис), де він розкрив майбутнє Церкви і всього світу.

22:56 09.10.2021

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ СЕЛА БАБИНА

Всечесні Отці, дорогі парафіяни села Бабина! Щиро вітаю Вас із Храмовим празником – Святом Іоана Богослова. Саме в цей осінній день церква вшановує пам’ять цього святого євангелиста і апостола. Апостол Іоан був улюбленим учнем Ісуса Христа. Спаситель любив його за жертовну любов та душевну чистоту і саме йому доручив опікуватися Богородицею. Іван Богослов був єдиним із дванадцяти Христових апостолів, який помер природною смертю. Його проповіді завжди вирізнялися неодноразовими чудесами і це спонукало людей увірувати в Ісуса Христа.

00:24 09.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора