A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Новини

Година пам’яті “У нашій пам’яті вони завжди залишились” в Народному домі с. Мала Білина

Щорічно 20 лютого відповідно до Указу Президента України від 11.03.2015 року відзначається День вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме в цей день відбулась година пам’яті “У нашій пам’яті вони завжди залишились” в Народному домі с. Мала Білина Новокалинівської ОТГ на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості патріотів, які віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Захід підготувала та провела директор Народного дому Олена Струбицька.

23:15 21.02.2020

Тематична книжкова викладка "Відродися рідна мово, щоб звучала в серці знову" в бібліотеці с. Мала Білина

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це мова батька, мова матері, це те, що живе в серці... Це мова народу, який несе її у своїй душі, у своїх звичаях, традиціях, у своїх піснях і у своїй культурі. Мова - це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

22:46 21.02.2020

Вшанування Героїв Майдану в с. Кружики

До річниці кривавих подій на Майдані у Народному домі с. Кружики Новокалинівської ОТГ 20.02.2020 року було проведено годину пам'яті, присвячену Героям Небесної Сотні “Щоб сина не оплакувала мати, Щоб світ наш в мирі вічно молодів”. Директор Народного дому с. Кружики Галина Турок з відвідувачами вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя за Незалежну Європейську Державу. Імена героїв патріотів назавжди закарбує історія, бо герої не вмирають, вони житимуть в нашій пам’яті вічно.

23:59 20.02.2020

Виставка-вшанування Героїв Небесної Сотні “Вічна слава Героям Небесної Сотні” в бібліотеці с. Корналовичі

20  лютого 2020 року у бібліотеці с. Корналовичі Новокалинівської ОТГ оформлена виставка-вшанування Героїв Небесної Сотні “Вічна слава Героям Небесної Сотні”.

23:40 20.02.2020

Тематична полиця “Небесна Сотня! Вічна слава героям!” в бібліотеці с. Гординя

20 лютого 2020 року у бібліотеці с. Гординя Новокалинівської ОТГ було оформлено тематичну полицю “Небесна Сотня! Вічна слава героям!”, де були представлені видання до вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України та сучасних героїв, що ціною власного життя продовжують боронити землю на Сході країни. На виставці було представлено романи, вірші, оповідання, фото колаж, присвячені доленосним подіям в Україні початку XXI століття. Виставку підготувала бібліотекар с. Гординя Ірина Конон.

23:36 20.02.2020

Урок мужності, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні пройшов в с. Мала Білина

    Минає шість років з часу загибелі Героїв Небесної Сотні. Світла небесна пам’ять кожному, чиє життя обірвалося в серці української столиці, всім тим, хто не дожив кілька днів до весни. Батьківщина втратила своїх синів. Це великий біль для кожного, хто є українцем.

00:30 20.02.2020

Вітання міського голови Богдана Юзвяка із світлим святом Стрітення Господнього

  Шановні жителі Новокалинівської об’єднаної територіальної громади: м. Новий Калинів, с. Калинів, с. Кружики, с. Корналовичі, с. Гординя, с. Мала Білина, с. Велика Білина та с. Велика Хвороща! Щиро вітаю Вас із світлим святом Стрітення Господнього!

11:14 15.02.2020

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

00:38 15.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора