A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Новини

ПРОВОДЯТЬСЯ РОБОТИ ПО РЕКОНСТРУКЦІЇ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ В НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ОТГ

Наближається зима, дні стають коротшими і саме вуличне освітлення створює жителям громади відчуття комфорту і безпеки. Новокалинівська міська рада планово проводить роботу з реконструкції вуличного освітлення, отже налагоджена система вуличного освітлення є важливою складовою у роботі міської ради.

15:45 06.08.2020

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "СОНЕЧКО" МІСТА НОВИЙ КАЛИНІВ ДАРУЄ ДІТЯМ РАДІСТЬ!

  У закладі дошкільної освіти "СОНЕЧКО" Новокалинівської міської ради з'явилася весела дитяча альтанка. Креативні працівники ЗДО “СОНЕЧКО” Новокалинівської міської ради, які власноруч розфарбовували дитячу альтанку, перетворили її в справжню казку, яка манить своїх маленьких приятелів своєю красою та простором.

22:43 04.08.2020

В НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ОТГ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ДВА ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ ГРОМАДИ – МІСЬКИЙ ГОЛОВА БОГДАН ЮЗВЯК ПІДПИСАВ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ І ПАРТНЕРСТВО З ПОЛІЦІЄЮ

30 липня 2020 року у рамках проекту “Поліцейський офіцер громади” міський голова Богдан Юзвяк підписав Меморандум про співпрацю і партнерство з Головним управлінням Національної поліції у Львівській  області. Згідно з цим Меморандумом у Новокалинівській ОТГ запрацює два поліцейських офіцери. Поліцейський офіцер громади буде забезпечений патрульним автомобілем для ефективної роботи. Приміщення для поліцейського виділено в с. Корналовичі, вул. Грушевського,1 (адмінбудинок сільської ради). За кошти міської ради буде проведено капітальний ремонт приміщень та буде закуплено офісні меблі, комп'ютерну та побутову  техніку, а також буде облаштовано зону відпочинку для  офіцерів поліції. 

22:09 03.08.2020

НАВЧАННЯ У ШКОЛАХ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

1 вересня до закладів освіти допускатимуть лише у масках або респіраторах, водночас на заняттях маски можна буде не використовувати. Педагоги опитуватимуть учнів/студентів щодо їхнього самопочуття і зможуть проводити уроки на відкритому повітрі.

14:24 02.08.2020

ХРАМОВЕ СВЯТО В МІСТІ НОВИЙ КАЛИНІВ

Парафіяни церкви святого рівноапостольного великого князя Володимира м. Новий Калинів ПЦУ відсвяткували храмове свято. Храмове свято у м. Новий Калинів відзначають 28 липня, але із-за чисельних прохань парафіян цьогорічну Святкову Літургію перенесли на недільний день, тобто на 26 липня 2020 року. І на майбутнє, якщо 28 липня буде припадати на понеділок, вівторок, середу, тоді храмове свято буде перенесене на неділю, яка передує цим дням, а якщо на четвер, п’ятницю, суботу – то на неділю, яка йде після цих днів. У зв’язку з карантинними обмеженнями Святкову Літургію очолив настоятель парафії м. Новий Калинів о. Ярослав Фабіровський. Після закінчення літургії відбувся хресний хід навколо храму з окропленням віруючих освяченою водою та помазанням святим єлеєм (мирування). На Службі Божій разом з парафіянами молився міський голова Богдан Осипович Юзвяк, який привітав присутніх з храмовим святом та днем міста Новий Калинів.

23:44 26.07.2020

Привітання міського голови Богдана Юзвяка з храмовим празником парафіяльній громаді храму святого рівноапостольного великого князя Володимира м. Новий Калинів

Всечесний отче Ярославе, дорогі парафіяни храму святого рівноапостольного великого князя Володимира м. Новий Калинів! Дозвольте від щирого серця привітати Вас із вашим Храмовим Святом. У цей святковий день складаю щиру подяку Вам отче Ярославе та всім парафіянам, які своєю жертовною молитвою і підтримкою старались, щоб парафія стала такою, яка є в сьогоднішній день: величною і  красивою. А це все жертовна праця небайдужих парафіян. Нехай Господь, бачачи працю ваших рук та чуючи Вашу молитву, винагородить всіх Вас і нехай ця нагорода сторицею знайде кожного, хто її заслужив.

01:21 26.07.2020

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, НОВИЙ КАЛИНІВ!

Шановні новокалинівчани! Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста! Цими днями наше чарівне та молоде місто Новий Калинів відзначає своє  15-річчя. Цього дня  наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стає нашою затишною домівкою. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу вітчизну, сповнюємося почуттям єдиної родини.

01:12 26.07.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі м. Новий Калинів у зв'язку з ремонтними роботами на водопроводі 23.07.2020 року водопостачання буде припинено з 08.00 год. Відновлення водопостачання відбудеться одразу ж після виконання робіт. Вибачте за незручності. Новокалинівське ВУЖКГ.

15:56 22.07.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора