Цивільний захист

НЕ ПАЛИ СМІТТЯ ТА СУХУ ТРАВУ!!!

Шановні громадяни! Громада та рятувальники наголошують про заборону випалювання сухої рослинності, стерні, сміття. А також про дотримання правил поведінки у пожежонебезпечний період та недопущення використання вогню в місцях, прилеглих до лісових масивів і лісопаркових зон, тощо.

12:40 25.04.2024

СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ ТРАВИ – НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЖИТТЯ!

Працівниками Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області протягом 2024 року складено 10 адміністративних протоколів, а саме: за ст.175 КУпАП – 9 адміністративних протоколів на суму 15300 гривень, за ст.77-1 ч.1 КУпАП – 1 адміністративний протокол на суму 3060 гривень. Усі перелічені протоколи складались на громадян за спалювання сухої рослинності, розпалювання багаття на території присадибних ділянок, та за межами населених пунктів.

14:42 20.03.2024

ЯК БЕЗПЕЧНО ВСТАНОВИТИ СВОЮ РІЗДВЯНУ ЯЛИНКУ

Невдовзі розпочнуться різдвяні та новорічні свята, головним атрибутом яких є святкова ялинка. Внаслідок порушення правил пожежної безпеки при встановленні зелених дерев у помешканнях зростає ризик. Самбірські  рятувальники нагадують про основні правила пожежної безпеки при влаштування новорічної ялинки та проведення святкових заходів:

09:18 13.12.2023

РЯТУВАЛЬНИКИ САМБІРЩИНИ НАГАДУЮТЬ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ НА ВОДОЙМАХ ВЗИМКУ

Рятувальники Самбірщини нагадують. Тонка крига – це 99,9 % ризику для життя! Тонкий лід, як правило, трапляється біля берегів, очерету та під снігом. Будьте обережні. У цих місцях можна провалитися. Тож, нагадуємо основні правила поведінки на водоймах взимку: наголошуйте дітям, що категорично забороняється ходити на водоймах, які вкриті кригою. Тонкий лід – це велика небезпека для здоров’я і життя; застерігайте дітей бути обережними під час катання на санчатах, лижах, ковзанах; гратися на тонкій кризі та з’їжджати на лижах або на санках із крутого берега на кригу. Через різке навантаження крига може тріснути; перш ніж ступити на лід водоймища, дізнайся про товщину льодового покриву за допомогою довгої загостреної палиці (плішні) чи іншого подібного предмета, але обов'язково легкого, який ти вільно можеш тримати в руці; не можна стрибати та бігати по льоду, збиратися великими групами на одному місці; катайтеся на ковзанах лише у перевірених та обладнаних місцях. Шановні батьки, дбайте про безпеку власних дітей! Пам’ятайте головне правило – замерзлі водойми не для ігор! Бережіть себе і своїх рідних!!!

14:50 09.12.2023

ДСНС ЗАКЛИКАЄ ВОДІЇВ НЕ ЗВОЛІКАТИ З ПЕРЕХОДОМ НА ЗИМОВУ ГУМУ

В Україну йде перший сніг. Ближчими днями, за інформацією метеорологів, у більшості областей очікується зниження температури повітря та сніг. На дорогах можлива ожеледиця. Одягайтеся тепліше і переконайтесь, що ваші авто також підготовлені до ускладнення погодних умов! Просимо водіїв, хто цього ще не зробив, подбати про зміну літньої гуми на зимову! Дотримуйтесь ПДР і дистанції, наближаючись до пішохідних переходів – сповільнюйте швидкість і будьте максимально пильними! ДСНС бажає вам безпечних подорожей і теплих посмішок від перших сніжинок.

11:48 17.11.2023

УВАГА! КУРІННЯ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ ЗАБОРОНЕНО!

Війна спровокувала підвищення рівня стресу серед українців. А це призводить до ризикованої поведінки, у тому числі збільшення споживання тютюну. І в контексті цього доречно нагадати про ризики пасивного куріння та вдихання вторинних аерозолів. Згідно з даними ВООЗ, глобальна тютюнова епідемія щороку вбиває понад 1 мільйон людей у світі та близько 13 000 українців, які не є курцями та помирають через хвороби, спричинені вторинним тютюновим димом.

10:59 17.11.2023

ЧАДНИЙ ГАЗ – ПОШИРЕНА ПРИЧИНА НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ В ОСЕЛЯХ

Чадний газ – поширена причина нещасних випадків в оселях, що опалюються завдяки пічкам, камінам або газовим колонкам. Чадний газ непомітний для зору, абсолютно невідчутний і здатен призвести до біди за лічені хвилини. Зазвичай під його дією людина втрачає свідомість, може отруїтись і, навіть, померти. Перед тим, як розпалювати пічку – перевірте димохід та чи немає тріщин, через які чадний газ може потрапити до вашої оселі. Встановлення детектору чадного газу в приміщенні може вберегти ваше життя! Бережіть себе та своїх рідних!

16:53 09.11.2023

САМБІРСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОПЕРЕДЖАЄ

Нехай ці засоби стануть вашими надійними помічниками в побуті та допоможуть вам зберегти тепло і затишок у будь-яку пору року. Втім не варто забувати про дотримання правил безпеки під час їх використання. Дотримуючись їх ви зможете уникнути надзвичайних подій. Бережіть себе та оточуючих!

11:04 02.11.2023