ФГ “ЗАЛУЖАНИ” ПОВІДОМЛЯЄ ЖИТЕЛІВ смт. ДУБЛЯНИ, с. ЛУКА та с. МАЛА ОЗИМИНА

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ смт. ДУБЛЯНИ, с. ЛУКА та с. МАЛА ОЗИМИНА! ФГ “ЗАЛУЖАНИ” здійснюватиме технологічні операції з обприскування  (внесення гербіцидів) сільськогосподарських культур для їх захисту (культура – соя) на землях, які перебувають у користуванні та розташовані на території Новокалинівської територіальної громади, а саме в нічний час в період з 01.07.2023 року по 06.07.2023 року.

23:35 30.06.2023

ВІДПРАВЛЕННЯ ДОПОМОГИ В ХЕРСОН – СТОП!

Усі ви вже відправили понад тисячу тонн із допомогою. А це приблизно 200 кг допомоги на людину. Як ви розумієте, це значно перевищує потреби. Від  11 червня Нова пошта припиняє приймати гуманітарну допомогу на Херсон. Така можливість буде заблокована, адже допомоги більше, аніж потрібно до формування наступних запитів постраждалого населення.

14:26 13.06.2023

УВАГА! ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ В смт. ДУБЛЯНИ, с. ВЕЛИКА ОЗИМИНА ТА с. МАЛА ОЗИМИНА

Самбірське відділення АТ “ЛЬВІВГАЗ” доводить до відома споживачів природного газу про те, що у зв’язку з планово-профілактичною зупинкою ГРС Самбір 13.06.2023 року з 08.00 год. буде припинено подачу газу в смт. Дубляни, с. Велика Озимина, с. Мала Озимина.

13:14 11.06.2023

НОВОКАЛИНІВСЬКЕ ВУЖКГ ПОВІДОМЛЯЄ ЖИТЕЛІВ МІСТА НОВИЙ КАЛИНІВ

Новокалинівське ВУЖКГ повідомляє жителі м. Новий Калинів, що для проведення ремонтних робіт на трубопроводі центрального водопроводу при спрятливих погодніх умовах (відсутність дощу) 08.06.2023 року водопостачання буде припинено з 09.00 год. Відновлення водопостачання відбудеться одразу ж після виконання ремонтних робіт. Вибачте за незручності.

17:25 07.06.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі м. Новий Калинів у зв’язку із ремонтними роботами на лінії центрального водопроводу 07.06.2023 року водопостачання буде припинено з 09.00 год. Відновлення водопостачання відбудеться одразу ж після виконання ремонтних робіт. Вибачте за незручності.

16:46 06.06.2023

ТзОВ «БАРКОМ» ПОВІДОМЛЯЄ ЖИТЕЛІВ смт. ДУБЛЯНИ, с. ГОРДИНЯ, с. МАЙНИЧ ТА с. МАЛА БІЛИНА

До уваги мешканців смт. Дубляни, с. Гординя, с. Майнич та с. Мала Білина! ТзОВ «Барком» інформує вас про планове внесення засобів захисту рослин (кукурудзи та сої)  на полях , які перебувають в обробітку ТзОВ «Барком» з 29.05. по 25.06.2023 року. Детальніше з листом можна ознайомитись тут.

12:37 29.05.2023

ТзОВ “БАРКОМ” ПОВІДОМЛЯЄ МЕШКАНЦІВ смт. ДУБЛЯНИ

ТзОВ "БАРКОМ" повідомляє, що в період з 23.05.2023 року по 05.06.2023 року буде проводитись внесення засобів захисту рослин на поля населеного пункту смт. Дубляни, які перебувають в обробітку. Внесення засобів захисту рослин буде проводитись  за температури менше 25 градусів Цельсію з дотриманням норм і вимог чинного законодавства.

11:15 23.05.2023

ОНЛАЙН СЕМІНАР “СПРИЯННЯ СТАЛОМУ СПІВРОБІТНИЦТВУ МІЖ КРАЇНАМИ РЕГІОНУ БАЛТІЙСЬКОГО МОРЯ ТА УКРАЇНОЮ”

29 травня 2023 року (з 11:00 до 16:00 години за Київським часом) за підтримки Policy Area Nutri Стратегії Європейського Союзу для регіону Балтійського моря (EUSBSR) відбудеться онлайн семінар «Сприяння сталому співробітництву між країнами регіону Балтійського моря та Україною». Захід розрахований на представників органів влади у сфері очищення стічних вод. На семінарі будуть розглянуті питання розвитку сектору очистки стічних вод, нормативно-правові акти ЄС, представлення уроків, що були отримані в секторі в процесі вступу до ЄС та після нього, найкращі практики, що були розроблені останнім часом і над якими питаннями працюють сьогодні, а також поточні та минулі проєкти, що фінансуються програмою Interreg Балтійського регіону. Цей досвід призначений для підтримки українських органів влади та практиків у сфері водовідведення.

11:59 16.05.2023