ОГОЛОШЕННЯ

ЗАВТРА, 19 ЛИСТОПАДА, У ВСІХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ з 00:00 до 02:00 та з 8:00 до 24:00 БУДУТЬ ЗАСТОСОВУВАТИСЬ ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ, ІНФОРМУЄ “УКРЕНЕРГО”.

22:31 18.11.2022

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЛІОЙЛ” ПОВІДОМЛЯЄ

ПП “Ліойл” згідно спецдозволу Держгеонадр України здійснюватиме геологічне вивчення і дослідно-промислову експлуатацію підземних промислових вод державного значення на Стривігорівській ділянці надр, яка знаходиться між селами Бабина і Лука. Дослідження  виконуватися y  свердловинах , які  знаходяться на землях Новокалинівської  міської громади. На ділянці дослідних робіт також знаходяться раніше пробурені і ліквідовані через відсутність газових пластів свердловини №10-Залужани і №1 -  Задністряни.  На цих свердловинах попередній надрокористувач не встановив  на поверхні передбачені Правилами робіт тумби  з табличками з відповідними написами. ПП “Ліойл”  за свій кошт буде встановлювати ліквідаційні тумби на гирлах свердловин  №10-Залужани  на південно-східній околиці  села  Чернихів і на свердловині №1 – Задністряни в 1км на захід від села  Лука. Ставимо до відома громадян цих сіл про  майбутні  роботи, які виконуватимуться у світлий час доби вручну без заїзду технічних засобів і без пошкодження  верхнього шару грунту.

15:58 14.11.2022

СЕМІНАР ДЛЯ АГРАРІЇВ!!!

Повідомляємо, що 8 листопада о 14:00 год. відбудеться практичний вебінар «Організація обліку ФГ та СФГ», на якому обговорюватимуться питання організації та ведення обліку фермерського господарства та СФГ.

11:18 04.11.2022

ТОВ «ЗАХІД-АГРО МХП» ПОВІДОМЛЯЄ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ЛУКА, СЕЛА ЗАЛУЖАНИ, СЕЛА МАЙНИЧ ТА МІСТА НОВИЙ КАЛИНІВ

ТОВ «ЗАХІД-АГРО МХП» повідомляє жителів села Лука, села Залужани, села Майнич та міста Новий Калинів про те, що на полях Новокалинівської ТГ з 28.10 по 05.11.2022 року буде проводитись обприскування посівів ріпака озимого засобами захисту та підживлення мікроелементами рослин згідно регламенту застосування пестицидів та агрохімікатів.

14:21 28.10.2022

ОГОЛОШЕННЯ

НОВОКАЛИНІВСЬКЕ ВУЖКГ ПОВІДОМЛЯЄ ЖИТЕЛІВ МІСТА НОВИЙ КАЛИНІВ ПРО ТЕ, ЩО НЕСПРАВНОСТІ НА ВОДОПРОВОДІ УСУНЕНО. ПОДАЧА ВОДОПОСТАЧАННЯ БУДЕ ЗГІДНО ГРАФІКА.

14:01 17.10.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі м. Новий Калинів у зв'язку з ремонтними роботами на водопроводі 17.10.2022 року водопостачання буде припинено з 14.00 год. Відновлення водопостачання відбудеться одразу ж після виконання робіт. Вибачте за незручності.

12:45 17.10.2022

ЩОДО ВИВІШУВАННЯ ПРАПОРІВ

14 жовтня 2022 року Україна відзначатиме День захисників і захисниць України та 80-ту річницю створення Української Повстанської Армії. З метою зміцнення патріотичного духу суспільства, а також висловлення вдячності захисникам та захисницям, які відважно захищають незалежність та територіальну цілісність нашої держави, просимо забезпечити вивішування Державного Прапора України на будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій, а також закликаємо мешканців Новокалинівської територіальної громади вивісити синьо-жовтий та червоно-чорний стяги зі свого вікна чи балкону.

17:15 13.10.2022

УВАГА! ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ В смт. ДУБЛЯНИ, с. ВЕЛИКА ОЗИМИНА ТА с. МАЛА ОЗИМИНА

Самбірське відділення АТ “ЛЬВІВГАЗ” доводить до відома споживачів природного газу про те, що 12.10.2022 року з 08.00 год. буде припинено  подачу газу в смт. Дубляни, с. Велика Озимина, с. Мала Озимина, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.

21:54 09.10.2022