ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З НОВИМ РОКОМ

Дата: 31.12.2023 21:25

Шановні жителі Новокалинівської територіальної громади! Дорогі земляки! Рік, який минає – це другий рік повномасштабної війни, другий рік нашої боротьби, нашого супротиву та захисту нашої свободи. На жаль, Новий рік вже другий рік поспіль, ми відзначаємо в умовах жорстокої війни, яка змусила нас переосмислити всі найважливіші речі та життєві цінності. І кожен його зустрічає по-різному: хтось на передовій, боронячи землю від окупантів, хтось у дорозі, доправляючи нашим  бійцям вкрай необхідну допомогу, хтось на трудовій варті, забезпечуючи діяльність економічних галузей  громади та держави, хтось за кордоном далеко від рідної домівки.

Але всіх нас об'єднує щира молитва і віра.

І сьогодні, підводячи підсумки прожитого 2023 року, хочу висловити слова подяки воїнам Збройних сил України, волонтерам, працівникам установ та організацій за їхню працю, яка наближає нашу ПЕРЕМОГУ. Просімо у Бога захисту і благодаті для наших воїнів, щоб всі вони повернулися здоровими і неушкодженими, а на полі битви їх оберігав Ангел-охоронець. Добра, світла й тепла – кожній домівці! Радісних усмішок – нашим дітям! Щастя – кожній родині!

Щиро вітаю Вас з прийдешнім Новим 2024 роком! Бажаю, аби прийдешній рік став для кожного з нас символом нових перемог і здобутків.  І найголовніше – щоб у новому році на українській землі нарешті запанував мир та спокій!

Пам’ятаймо про головне, вміймо дякувати Богу і воїнам, єднатися заради добра громади, нашого краю та України!

Дякую усім та кожному, хто наближає день нашої ПЕРЕМОГИ!

Будьмо єдині та не забуваймо, хто наш спільний ворог!

Слава Україні та її Героям!

З найкращими вітаннями очільник Новокалинівської міської ради Богдан ЮЗВЯК

PRYVITANNIa MISKOHO HOLOVY BOHDANA YuZVIaKA Z NOVYM ROKOM 2024