СІЮ, СІЮ, ПОСІВАЮ! З НОВИМ РОКОМ ВАС ВІТАЮ!

Дата: 02.01.2024 22:37

Посівання - обряд в перший день Нового року, який збігається з християнським святом Василія Великого. На Василя, окрім служби в церкві, традиційно зранку ходили посівати, обсіваючи зерном оселі родичів, сусідів, знайомих. Ми підримуємо і шануємо наші українські традиції.

Саме з посівання почався новий 2024 рік в Новокалинівській міській раді. З Різдвяною колядою та з віншуваннями в кабінети міської ради завітали працівники відділу культури Новокалинівської міської ради, а саме, вокальний колектив "Галичанка". Вбрані у колоритні національні костюми, талановиті земляки майстерно виконали новорічні обрядові пісні, щедро засівали пшеницею, житом. Працівники культури посівали людям на добро, на щастя, на мир та ПЕРЕМОГУ в Україні.

Щоб збулися усі мрії, сподівання та надії. Нехай здійсниться головне бажання мільйона українців - ПЕРЕМОГА і довгоочікуваний мир. Нехай всі сім'ї возз'єднаються, а Україна процвітає!

Вдалим, щоб був Новий рік. Всім прожити довгий вік у вільній Україні.

На знак гостинності й вдячності міський голова Богдан Юзвяк, як щедрий господар, подякував за щирі віншування. "Ніякому ворогу нас не здолати з такою вірою в Перемогу!", - додав міський голова Богдан Юзвяк.

Український народ має величезний скарб - народні традиції. Тож відтворення, збереження та продовження українських народних традицій було на меті у працівників відділу культури Новокалинівської міської ради.

Novokalynivska TH viddil kultury Siiu, siiu, posivaiu