УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСНОВОК ТОВ “ГОРИЗОНТ” ЩОДО ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

Інформація щодо Висновку з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності “Геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) Тинівського родовища (в інтервалі глибин від денної поверхні до 400 м, від 650 м - без обмеження по глибині (за виключенням Грушівського родовища) Львівська область, Дрогобицький та Самбірський райони. Спорудження свердловин №10-Чайковицька, №100-Тинівська, №101-Тинівська, №102-Тинівська. №103-Тинівська, №104-Тинівська, №105-Тинівська Тинівської площі”.

16:05 27.10.2022

ФОРУМ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД УКРАЇНИ ТА ІТАЛІЇ

25 жовтня 2022 року у Львові відбувся Форум територіальних громад України та Італії, в якому взяли участь міський голова Богдан Юзвяк та секретар міської ради Ярослава Каркач. Основними темами для обговорення були:

09:29 27.10.2022

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ ПРОДОВЖУЄ ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ “ВИХОДЬ НА СВІТЛО!

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

11:34 26.10.2022

НАЧАЛЬНИК ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ КОЗИЦЬКИЙ ПРО ВІДМІННІСТЬ МІЖ ВІЯЛОВИМИ ТА ПЛАНОВИМИ ВІДКЛЮЧЕННЯМИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

За словами Максима Козицького у Львівській області почалися віялові аварійні відключення. Вони відрізняються від планових тим, що коли вони відбудуться та скільки триватимуть – важко спрогнозувати. Тому нема окремого графіка із часом та населеним пунктом, де не буде електроенергії. За цим посиланням жителі Львівщини можуть дізнатись, чому нема електроенергії у населеному пункті та коли орієнтовно відновлять живлення. Також жителі області можуть телефонувати на гарячу лінію. Номери телефонів за посиланням. Варто зауважити, що такі обмеження у подачі електроенергії діють у всіх областях України для промислових та інших категорій споживачів. Це контрольовані заходи, щоб знизити навантаження на електромережі та збалансувати роботу енергосистеми. Енергетики чергуватимуть відключення у різних населених пунктах, щоб у всіх була можливість скористатися електроприладами у своїх потребах.

14:40 25.10.2022

ВІТАННЯ З ДНЕМ ВІЙСЬКОВОГО КАПЕЛАНА

25 жовтня в Україні відзначають День військогового капелана. Капелан для бійця на передовій є порадником та цілитилем душевних ран. Він наближує солдата до Бога, він є Його посланцем.

12:36 25.10.2022

ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ДЛЯ ОПОВІЩЕННЯ НАСЕЛЕННЯ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ “AIR ALERT”

Мобільний додаток “Air Alert” окрім сигналів цивільного захисту “Повітряна тривога” та “Відбій повітряної тривоги” забезпечуватиме доведення до населення таких сигналів та інформації: 1. Загроза застосування зброї масового ураження. 2. Загроза радіаційного зараження. 3. Загроза хімічного зараження. 4. Загроза біологічного зараження. 5. Загроза землетрусу. 6. Перевірка технічних засобів оповіщення. 7. Аварії на хімічно-небезпечних об’єктах Львівської області. 8. Повідомлення про небезпечні події. 9. Рекомендації щодо дій населення у небезпечних ситуаціях.

17:23 24.10.2022

УВАГА! СИСТЕМА ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ БУДЕ ЗАПОВНЕНА ВОДОЮ З 26.10.2022 РОКУ

Шановні жителі м. Новий Калинів! Незабаром розпочнеться опалювальний сезон. З 26.10.2022 року Новокалинівське ВУЖКГ буде проводитись гідравлічне випробування системи центрального опалення (заповнення водою). При виявленні несправностей в системі опалення просимо повідомити Новокалинівське ВУЖКГ. Тел. 0671506480, 0977011023.

15:46 24.10.2022

ДОДАТОК “ПАРАЮРИСТИ”: ОТРИМАННЯ ПІЛЬГ, ДОВІДОК, СТАТУСІВ, ВКЛЮЧЕННЯ В РЕЄСТРИ, РОЗВ’ЯЗАННЯ ПИТАНЬ СІМЕЙНОГО, ТРУДОВОГО ПРАВА ТОЩО

Величезна спільнота українців зараз об’єдналася для того, щоб допомагати військовим та членам їх сімей, медикам, людям, які змушені були покинути дім, дітям, які постраждали від війни. Водночас українці майже щоденно стикаються з тим, що змінюються закони, алгоритми вирішення найбільш типових правових проблем. Аби полегшити роботу тих, хто допомагає іншим, українські громадські організації та державні установи спільно створили додаток “Параюристи”.

21:45 22.10.2022

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО МЕРЕЖА ВАШОГО ОПЕРАТОРА НЕДОСТУПНА: РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ЛЬВІВЩИНИ

Не зважаючи на аварійність і складність ситуації, оператори мобільного зв’язку роблять все можливе, щоб забезпечити послугами зв’язку населення Львівської області. Зокрема, підтримують ключові точки, які призначені для максимального охоплення населення. Також, організовують мобільні аварійні групи, першочерговим завданням яких є енергозабезпечення об’єктів зв’язку.

21:18 22.10.2022