СПАСИБІ ВАМ, ЗА ВАШУ ДОБРОТУ ТА ЖЕРТОВНІСТЬ! З ДНЕМ ВОЛОНТЕРА!

Дата: 05.12.2023 10:13

Вже понад 30 років  05 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. В Україні слово “волонтер” набуло нового звучання і змісту з 2014 року, коли вся наша країна була піднята по тривозі дати відсіч ворогові на Сході України. Початок широкомасштабного вторгнення росії в Україну 2022 року застав український волонтерський рух сформованим, досвідченим і готовим до найскладніших викликів. Навесні 2022 року лави українських волонтерів поповнили мільйони людей як в Україні, так і за її межами. Відтоді визволення всіх окупованих російськими загарбниками українських територій, покарання російських військових злочинців та унеможливлення подібних військових агресій у майбутньому стали спільними завданнями мільйонів волонтерів. Долучившись до діяльності на підтримку українського народу, української держави та Сил оборони України, волонтери України і світу об’єднали зусилля задля здобуття повної перемоги над російськими агресорами. З цієї нагоди від себе особисто, керівництва та всього депутатського корпусу міської ради висловлюю сердечні вітання та слова глибокої вдячності волонтерам Новокалинівської територіальної громади. Волонтери – це люди, які свій вільний час витрачають на благо інших, не очікуючи винагороду. Ви – найпотужніша частина суспільства України. Ви – одні з тих, хто завжди є надійним тилом для військових. Ви – це справжній приклад доброти, людяності та безкорисливості. Спасибі вам величезне, нехай усі ваші добрі справи неодмінно будуть винагородженні. Бажаю усім ПЕРЕМОГИ, мирного неба, міцного здоров’я, невичерпної енергії, наснаги, впевненості у завтрашнім дні та успіхів у нелегкій, але дуже потрібній роботі! Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею!

З повагою очільник Новокалинівської міської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК

Novokalynivska TH SPASYBI VOLONTERAM Bohdan YuZVIaK