СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ ВІД БО “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СІМ’Ї ДОСКІЧ”

Дата: 06.12.2023 21:44

6 грудня вся українська спільнота відзначає два свята: День Святого Миколая та День Збройних Сил України. Саме в цей день, день Святого Миколая, здійснюються заповітні дитячі мрії. Українські діти вже другий рік поспіль у листах до Чудотворця Миколая пишуть своє найбільше бажання – мир в Україні. Це те завдання, яке щоденно виконують наші герої-воїни. Нехай Святий Миколай принесе в кожен дім, в кожне серце: добро, переможний мир, любов, злагоду, спокій, щасливе життя.

Сьогодні, за дорученням Святого Миколая, від Благодійного фонду сімї Доскіч, для діточок визначених категорій Новокалинівської територіальної громади привезли солодкі подаруночки. Атмосфера в домівках дітей наповнилася радістю, веселим дитячим сміхом та позитивними емоціями. Висловлюємо щиру подяку БО “Благодійний Фонд Сім‘ї Доскіч за солодкі подаруночки та незабутні емоції для дітей нашої громади.

Нехай це свято вселить любов у серця, надихне на добрі справи та подарує віру у виконання найзаповітніших бажань!

Взявши миру у торбину, Миколай йде в Україну, забере з собою зло, щоб війни в нас не було!

SOLODKI PODARUNKY BO “BLAHODIINYI FOND SIMI DOSKICh” Novyi Kalyniv