У НОВОМУ КАЛИНОВІ ОЛЬГА ХОРКО ПРОВЕЛА АРТ-ТЕРАПІЮ ДЛЯ ДІТЕЙ ВИЗНАЧЕНИХ КАТЕГОРІЙ

Дата: 06.12.2023 22:50

Новорічні свята – найчарівніша та найбажаніша пора року для дітей. І хоча за вікном морозна погода, прагнення дарувати дітям тепло не згасає. 4 грудня, в черговий раз, психолог Ольга Хорко Об’єднання Добровольців у Львівській області завітала в Новокалинівську територіальну громаду та провела арт-терапію для наших діточок визначених категорій.

Діти проявляють себе через творчість, або гру. У такий спосіб вони самостійно знаходять внутрішній ресурс, щоби впоратися з проблемою, яка їх турбує. Так і цей майстер-клас був тематичним. Діти дізналися, як можна використовувати звичайні деревяні палички і виготовити з них справжній різдвяний декор. Так просто і красиво вийде здивувати своїх рідних і близьких! Потрібна лише гарна ідея! Кожна дитина на майстер-класі виготовила власними руками прикраси на ялинку. Маленькі учасники заходу отримали море позитивних емоцій та приємні подаруночки. Наприкінці зустрічі діти побажали один одному гарного настрою, здійснення найзаповітніших мрій та бути чемними, адже Святий Миколай дарує дива.

Захід відбувся за підтримки Український ветеранський фонд та Фонд “МХП-Громаді”.

U NOVOMU KALYNOVI OLHA KhORKO PROVELA ART-TERAPIIu DLIa DITEI VYZNAChENYKh KATEHORII