УВАГА! СИСТЕМА ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ БУДЕ ЗАПОВНЕНА ВОДОЮ З 26.10.2022 РОКУ

Шановні жителі м. Новий Калинів! Незабаром розпочнеться опалювальний сезон. З 26.10.2022 року Новокалинівське ВУЖКГ буде проводитись гідравлічне випробування системи центрального опалення (заповнення водою). При виявленні несправностей в системі опалення просимо повідомити Новокалинівське ВУЖКГ. Тел. 0671506480, 0977011023.

15:46 24.10.2022

ДОДАТОК “ПАРАЮРИСТИ”: ОТРИМАННЯ ПІЛЬГ, ДОВІДОК, СТАТУСІВ, ВКЛЮЧЕННЯ В РЕЄСТРИ, РОЗВ’ЯЗАННЯ ПИТАНЬ СІМЕЙНОГО, ТРУДОВОГО ПРАВА ТОЩО

Величезна спільнота українців зараз об’єдналася для того, щоб допомагати військовим та членам їх сімей, медикам, людям, які змушені були покинути дім, дітям, які постраждали від війни. Водночас українці майже щоденно стикаються з тим, що змінюються закони, алгоритми вирішення найбільш типових правових проблем. Аби полегшити роботу тих, хто допомагає іншим, українські громадські організації та державні установи спільно створили додаток “Параюристи”.

21:45 22.10.2022

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО МЕРЕЖА ВАШОГО ОПЕРАТОРА НЕДОСТУПНА: РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ЛЬВІВЩИНИ

Не зважаючи на аварійність і складність ситуації, оператори мобільного зв’язку роблять все можливе, щоб забезпечити послугами зв’язку населення Львівської області. Зокрема, підтримують ключові точки, які призначені для максимального охоплення населення. Також, організовують мобільні аварійні групи, першочерговим завданням яких є енергозабезпечення об’єктів зв’язку.

21:18 22.10.2022

ЩОДО ЗАБОРОНИ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРИКИ НА ЛЬВІВЩИНІ

У зв’язку з обмеженнями постачання електроенергії в Україні діють заощаджувальні заходи та режим економії, аби не допустити аварійних відключень на електромережах. Учора, 20 жовтня, відбулося засідання Ради оборони Львівської області, під час якого розглянули питання енергетичної безпеки. Ухвалили рішення про заборону використання на території Львівщини:

17:59 21.10.2022

ПРОЄКТ БЮДЖЕТУ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2023 РІК

Уперше в Україні місцеві бюджети формують в умовах військового стану. Ситуація щодо військової агресії впливає не лише на економіку України, а і на цінову динаміку на світових товарних ринках. Враховуючи макроекономічний прогноз, який включає розмір ВВП та інфляції, середню зарплату, курс долара та інше, відповідно до пояснюючої записки Міністерства фінансів України “Про особливості складання проєктів місцевих бюджетів на 2023 рік”, враховуючи спільні наради фінансистів області, триває активна робота по формуванню проєкту бюджету Новокалинівської міської територіальної громади.

15:43 21.10.2022

ЩОДО СТАЦІОНАРНОГО ПУНКТУ ОБІГРІВУ У НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Новокалинівська міська рада повідомляє, що на території громади наявний стаціонарний пункт обігріву, а саме Комунальний заклад «Корналовицький будинок соціальної підтримки дітей та людей похилого віку Новокалинііської міської ради Самбірського району Львівської області», який розташований за адресою  с.Корналовичі, вул. Грушевського, 12. Даний заклад може розмістити до 50 осіб, які можливо залучити до обігріву людей із транспортних засобів, що вимушено зупинились у снігових заметах чи заторах в осінньо-зимовий період 2022/2023 року на автомобльних дорогах загального користування.

14:36 21.10.2022

НОВОКАЛИНІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ОТРИМАЛА НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

Львівщина централізовано закупила 126 шкільних автобусів – загальна вартість понад 300 мільйонів гривень. Закупили їх за кошти обласного бюджету та співфінансування територіальних громад. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.  За його словами, ще кілька місяців тому Львівська ОВА подала пропозицію Кабінет Міністрів України щодо змін до постанови №590 та отримала підтримку.

12:36 20.10.2022

І ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДВОТУРОВИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ “УКРАЇНСЬКИЙ РОЗМАЙ”

У цей тяжкий час, коли на нашу країну напала росія, ми маємо робити все можливе для перемоги України. Підтримуючи творчий потенціал українців, ми зберігаємо культурний код нації. Запрошуємо прийняти участь (вікові категорії: від 4-х років до 99 років) в І ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДВОТУРОВОМУ КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ “УКРАЇНСЬКИЙ РОЗМАЙ”.

12:17 20.10.2022

ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВШАНУВАЛИ ЧОТИРИ СЛАВЕТНІ СВЯТА ЖОВТНЯ

14 жовтня вся Україна відзначала чотири славетних свята – День захисників та захисниць Вітчизни, День утворення УПА, День українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці. І дійсно ці свята є  як ніколи актуальними в умовах нашого сьогодення. Адже саме зараз наші мужні воїни ціною власного життя боронять нашу незалежність від путінської орди так, як багато років тому віддавали життя за вільну Україну герої УПА, сповідуючи  звитягу і славні традиції козацького вільного війська запорізького. З цієї нагоди  працівниками культури Новокалинівської територіальної громади були проведені тематичні заходи. У бібліотеках смт. Дубляни, с. Бабина, с. Містковичі та с. Пиняни були презентовані книжкові виставки, директорами Народних домів с. Мала Білина та с. Залужани були проведені флешмоби,  а вокальний колектив “Галичанка”, дует “Едельвейс” та директор Народного дому м. Новий Калинів Володимир Вачинич підготували музичні номери в дарунок нашим захисникам та захисницям з найкращими побажаннями: міцного здоров’я, незламного духу, мирного неба,  перемоги та опіки від Матері Божої!

16:19 18.10.2022