“АНДРІЮ, АНДРІЮ, КОНОПЕЛЬКИ СІЮ” АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ У НАРОДНОМУ ДОМІ С. БЕРЕГИ

Дата: 01.12.2023 12:39

У 2023 році християнські церкви України перейшли на Григоріанський церковний календар. Цього року свято Андрія Первозванного в Україні святкують 30 листопада. Дата святкування змінилася, але незмінними залишаються українські традиції Андріївських вечорниць, коли молодь збиралася і розважалася.

Саме такими видалися Андріївські вечорниці у Народному домі с. Береги під керівництвом директора Народного дому с. Береги Богдана Ванівського та бібліотекарки Богдани Струбицької. 3 особливим натхненням в цей вечір дівчата і хлопці поринули у світ народних традицій. Випікання коржів і калити, гарних пісень і, звичайно андріївських розваг.

Після закінчення вистави до всіх присутніх з вітальною промовою виступила начальниця відділу культури Новокалинівської міської ради Ганна Беца, яка наголосила на важливості проведення таких заходів, адже разом з ними зберігаються та відроджуються українські традиції та обряди.

Збереження традицій – головне завдання кожного покоління українського народу.

Дякуємо нашим захисникам за можливість відвідувати та проводити такі заходи у мирі та спокої!

Novokalynivska TH Andriivski vechornytsi s. Berehy