ПРИВІТАННЯ ІЗ СВЯТОМ СВЯТОГО БОГОЯВЛЕННЯ ГОСПОДНЬОГО ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА

Дата: 05.01.2024 18:00

Шановні жителі Новокалинівської міської територіальної громади! Від щирого серця вітаю Вас зі святом Хрещення Господнього! Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро. Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике таїнство, Боже таїнство і Божа благодать, яка наповнює змістом життя людей, благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає людям відкрити своє серце для любові. З моменту освячення річок, озер та криниць хрестом і молитвою вода в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я й наснагу, захищає від лиха та наповнює життєдайною енергією.

Нехай цьогорічне свято Хрещення Господнього принесе нашій країні Перемогу, знищить все зло, а доля більше не буде випробовувати нас на міцність! Хай Господня сила та опіка будуть завжди поряд. Нехай зігрівають душу сімейні зустрічі, а в будинку завжди панує затишок та добробут.

Вже другий рік є особливо важким для нашої країни, наших громадян адже росія не полишає своїх планів щодо знищення української нації. Але ми сильні і захистимо нашу землю, разом! Наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави.
Вірю, що справдяться  наші сподівання і все залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу.
Нехай же ці свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.
Зичу Вам та вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!
Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача! Щедрої долі Вам та незламної віри у краще майбутнє, миру у Ваших сім’ях, любові від ближніх і нехай цілюща Йорданська вода Вас оберігає.

ПЕРЕМОГА буде нашою!

голова Новокалинівської міської териоріальної громади