Дата: від до Скинути

ДО УВАГИ ЛЮДЕЙ, ЩО ПОДАЛИ ЗАЯВКИ НА ВИПЛАТУ ВІД МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЧЕРЕЗ СОЦІАЛЬНУ ПЛАТФОРМУ єДОПОМОГА!

Команда платформи єДопомога провела ряд технічних робіт задля оновлення інформаційних баз та мінімізації технічних помилок, які були пов‘язані з недоліками в інформаційних реєстрах.

15:58 24.07.2022

ДОБРІ СПРАВИ НЕ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕПОМІЧЕНИМИ

Новокалинівська міська рада висловлює щиру подяку депутату Івану Кільгану за вирівнювання дорожнього полотна без твердого покриття на відрізку дороги с.Мала Білина - с.Велика Білина. Грейдерування доріг - це такий вид відновлювальних робіт, який застосовується для вирівнювання ґрунтових доріг. Такі роботи значно покращують стан дороги. Адже незадовільний стан дороги створював певні незручності та проблеми людям, які нею користуються.

11:26 22.07.2022

ДО УВАГИ АГРОФОРМУВАНЬ, ЩО ПРОВАДЯТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

З 1 серпня 2022 року планується відновлення функціонування Державного аграрного реєстру (ДАР), який покликаний спростити виробникам сільськогосподарської продукції доступ до програм державної підтримки та інших державних сервісів шляхом використання електронних державних інформаційних систем. На даний час ДАР кооперує інформацію з 4-х реєстрів:

11:20 20.07.2022

ЗМІНИ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА, ЯКІ ВЧОРА ВЖЕ ПІДПИСАВ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ

Важливою зміною стало те, що усім мобілізованим не будуть виплачувати зарплату за основним місцем роботи поки вони перебувають на службі в ЗСУ (ст. 119 КЗпПУ). Прошу не плутати зі збереженням робочого місця, тут жодних змін.

15:16 17.07.2022

ЗМІНА ПОСТАЧАЛЬНИКА ГАЗУ!!!

В умовах воєнного стану "Нафтогаз України" забезпечила безперебійне постачання природнього газу, зокрема споживачам на Львівщині.

17:59 14.07.2022

ПАМ’ЯТКА ЩОДО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ АВАРІЙ НА ХІМІЧНО-НЕБЕЗПЕЧНИХ ОБ’ЄКТАХ ТА ТРАНСПОРТІ

Аварії на підприємствах та транспорті можуть супроводжуватися викидом в атмосферу і на прилеглу територію небезпечних хімічних речовин (НХР). Це являє серйозну небезпеку для населення. Інформуємо про основні небезпечні речовини, та дії у разі отруєння ними.

16:50 14.07.2022

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує: у разі виявлення боєприпасів або речей, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно негайно повідомити про знахідку до Службу порятунку “101”.

16:47 14.07.2022

ДОБІРКА ДЕРЖПОСЛУГ НА ГІДІ ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ СТВОРИТИ СІМ’Ю ПІД ЧАС ВІЙНИ

Повномасштабна війна тільки збільшила цінність кохання та страх його втратити. Для всіх, хто зараз гостро проживає відчуття моменту “тут і зараз” та бажання це узаконити, – держпідбірка нижче. ШЛЮБ

16:38 13.07.2022