ВІТАННЯ НОВОКАЛИНІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ФЕРМЕРА

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем фермера. Своїми невтомними руками, мудрістю й досвідом Ви щороку засіваєте українську ниву, примножуючи здобутки нашої держави. Фермер – це покликання, адже тільки людина, яка любить рідний край, землю та все живе, готова віддатися нелегкій справі аграрія всією душею. Лише завдяки наполегливій праці, залізної витримки, завзятості, кмітливості, стійкості, впевненості фермерство живе та сприяє стабільному розвитку. Завдяки Вашим знанням, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, розвивається сільське господарство, яке вже давно є найважливішою складовою економіки країни. Селянська праця була першоосновою матеріального розвитку народу, а люди які вирощують хліб і до хліба – заслуговували найвищої поваги і шани. А сьогодні Ваша праця є життєво важливою не лише для України. Посівна кампанія 2022 року продемонструвала  усьому людству безмежну відданість наших хліборобів своїй справі, нічим і ніким нездоланне прагнення до праці та до перемоги.

00:01 19.06.2022

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОВА ЮРІЙ БУЧКО ПРИВІТАВ ФЕРМЕРІВ ЛЬВІВЩИНИ З ПРИЙДЕШНІМ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Традиційно, 19 червня, в Україні відзначається день фермера. Саме в цей день у 2003 році Верховною Радою України був прийнятий Закон про фермерське господарство. Сільське господарство було і залишається потужним драйвером розвитку економіки. З професійним святом фермерів привітав заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко.

23:17 18.06.2022

ТОВ "ГОРИЗОНТИ" ПОВІДОМЛЯЄ!!!

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГОРИЗОНТИ" ІНФОРМУЄ ПРО НАМІР ПРОВАДИТИ ПЛАНОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ОЦІНКУ ЇЇ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ. З ДАНИМ ПОВІДОМЛЕННЯМ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЬ ТУТ.

10:22 17.06.2022

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

Шановні жителі Новокалинівської територіальної громади! Сердечно вітаю Вас із Святом Пресвятої Трійці та Днем Зіслання Святого Духа. Навіть в лихі часи атеїстичної боротьби, люди святкували П’ятидесятницю. Це свято – ще одна згадка про велику жертву Сина Божого в ім’я любові до людей, бо свято Трійці припадає на п’ятдесятий день по Воскресінні Христовому. Саме цей день є днем утворення вселенської апостольської Церкви. На знак пам’яті про незбагненну подію: зішестя Святого Духа на апостолів, коли вони отримали благословення нести слово Христове.

00:21 12.06.2022

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ СЕЛА МАЛА БІЛИНА ТА СЕЛА МІСТКОВИЧІ

Всечесні Отці, дорогі парафіяни села Мала Білина та села Містковичі! Сердечно вітаю Вас з храмовим празником Святом Пресвятої Трійці та Днем Зіслання Святого Духа.

00:16 12.06.2022

БЕЗПЕКА НА ВОДОЙМАХ! САМБІРСЬКЕ РУ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАСТЕРІГАЄ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ

Громадяни! Значна кількість смертей у побутовій сфері припадає на утоплення. Щороку в Україні на водних об’єктах гине близько 3 тисяч людей. Згідно оперативними даними з початку року на водоймах Львівської області загинуло 2 особи за минулий рік 59 людей з них 4 дітей. Основними причинами загибелі людей є порушення правил безпеки громадянами на водоймах та недостатня ефективність заходів щодо попередження нещасних випадків стається в необладнаних для купання місцях.

16:35 09.06.2022

З ДНЕМ ДРУЗІВ! ЦІНУЙТЕ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПРИХОДЯТЬ В ТІ МОМЕНТИ, КОЛИ ПОГАНО НЕ ЇМ, А ВАМ!

Наші людські взаємини, які ми характеризуємо цим прекрасним словом, настільки унікальні, що ніяке інше слово просто не підійшло би. Дружба – це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси і точки дотику. Друг ніколи не залишить у біді і завжди прийде на допомогу. Не буде байдужим, може тільки до дрібниць, які і так всім заважають.

08:04 09.06.2022

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ЗАПУСКУ КАМПАНІЇ “УКРАЇНА ПРАЦЮЄ!”

Економіка України має працювати – для підтримки армії та наближення нашої перемоги. Щоб розширити консультаційну підтримку працівників і роботодавців у важкий період воєнних дій, Держпраці запускає нову інформаційну кампанію “Україна працює!”.

16:26 01.06.2022