ХРАМОВЕ СВЯТО У МІСТІ НОВИЙ КАЛИНІВ

31 липня 2022 року в Новому Калинові відбулося величне Богослужіння, присвячене хрещення Русі-України і храмовому празнику. Перед Святою Літургією відбулася благодійна ярмарка, на якій можна було придбати різноманітні смаколики та сувеніри, а також усі бажаючі змогли зробити собі гарні світлини на фоні креативної фотозони. Важливо, що всі кошти, вилучені на ярмарці, скерують на потреби ЗСУ.

23:40 31.07.2022

ВІДПОВІДЬ ВІД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЩОДО РЕМОНТУ ДОРОГИ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ КАЛИНІВ-ДУБЛЯНИ-ВОЛОЩА

З метою покращення стану доріг Новокалинівська міська рада звернулась до Львівської обласної військової адміністрації щодо проведення ремонту дороги загального користування місцевого значення Калинів-Дубляни-Волоща.

15:40 29.07.2022

БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОСТІ УКРАЇНИ

28 липня 2022 року на території 12-тої окремої бригади армійської авіації імені генерал-хорунжого Віктора Павленка, в каплиці святого великомученика Димитрія Солунського відбулось Богослужіння з нагоди Дня державності України, яке очолив настоятель парафії святого рівноапостольного великого князя Володимира ПЦУ м. Новий Калинів Ярослав Фабіровський. На відправі був присутній міський голова Богдан Юзвяк. Отець Ярослав привітав усіх присутніх з Днем української державності! Наголосивши, що з початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша Держава і тому День української державності нероздільно пов´язаний із нашим військом і людьми, які працюють на нашу перемогу. Перемогу добра над злом, миру над війною, а запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов´язкова умова збереження нашої державності.

11:45 28.07.2022

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ СВЯТОМ ПАРАФІЯЛЬНІЙ ГРОМАДІ ХРАМУ СВЯТОГО РІВНОАПОСТОЛЬНОГО ВЕЛИКОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА ПЦУ м. НОВИЙ КАЛИНІВ

Всечесний отче Ярославе, дорогі парафіяни храму Святого рівноапостольного великого князя Володимира ПЦУ м. Новий Калинів! Дозвольте від щирого серця привітати Вас із вашим Храмовим Святом.

09:17 28.07.2022

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ДЕРЖАВНОСТІ УКРАЇНИ

28 липня 2022 року в українському календарі з’явилося нове свято — День української державності. Символічно, що одне з найбільших державних відзначається саме в День Хрещення Київської Русі-України, адже запровадження християнства на території Русі мало на меті зміцнити Русь та об’єднати слов’янські племена однією вірою.

09:15 28.07.2022

СТИМУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ЦИФРОВОЇ ЕКОНОМІКИ В УКРАЇНІ: ЩО ВІДОМО ПРО ДІЯ СІТІ

ДПС роз’яснює особливості дії та оподаткування учасників режиму для ІТ-індустрії Дія Сіті, запровадженого Законом України від 14 грудня 2021 року № 1946 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні” в інформаційному листі № 4/2022.

23:05 27.07.2022

ДЛЯ ДОПОМОГИ ВСТУПНИКАМ НА САЙТІ МОН ЗАПРАЦЮВАВ ЧАТ-БОТ

На сайті МОН майбутні вступники можуть отримати відповіді на запитання щодо вступу до закладів фахової передвищої та вищої освіти. У співпраці з Урядовим контактним центром запрацював чат-бот, що стане онлайн-помічником у питаннях вступної кампанії 2022 року.

21:28 27.07.2022

ЮНІСЕФ РОЗШИРИВ КРИТЕРІЇ ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ СІМЕЙ

15 червня 2022 року стартував другий етап програми грошової допомоги «Спільно», яку надає Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Міністерства соціальної політики України. Відтепер участь у програмі зможуть взяти всі родини, які виховують трьох і більше дітей до 18 років, а також ті, хто має принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років. Раніше ЮНІСЕФ надавав допомогу багатодітним родинам, які мають принаймні одну дитину до двох років, а також тим, хто виховує двох і більше дітей, серед яких принаймні одна дитина з інвалідністю.

11:50 27.07.2022

РОЗ’ЯСНЕННЯ: ЯК РОБОТОДАВЦЕВІ ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ ЗА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

Отримувачі компенсації: роботодавці, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) під час воєнного стану в Україні, зокрема, самозайняті особи, які використовують найману працю, у тому числі фізичні особа-підприємці, приватні нотаріуси, адвокати, аудитори, бухгалтери тощо (крім бюджетних установ і фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування).

11:11 25.07.2022

УСЕ, ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ КЕРУВАННЯ ТРАНСПОРТОМ – НА ГІДІ!

Мінцифра зібрала підбірку держпослуг, без яких керування транспортом було б неможливе. Перевезення вантажу та отримання на нього дозволу, отримання посвідчення водія або реєстрацію (перереєстрацію) транспортних засобів… На Гіді є все, хай там що ви не планували. ДЛЯ АВТО

18:21 24.07.2022