ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У СЕЛІ КАЛИНІВ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 25.08.2023 14:51

Щороку 24 серпня ми традиційно відзначаємо головне свято країни – День Незалежності України. З нагоди цього свята в селі Калинів біля могили Січових Стрільців після Божественної Літургії була відправлена панахида отцем Тарасом Яворським за загиблими героями, які віддали життя за Україну. Після спільної молитви директор Народного Дому села Калинів Галина Гудзій провела з дітьми тематичний захід  "З Україною в серці". Діти щиро та віддано вітали свою Батьківщину з Днем народження піснями та віршами.  Отець Тарас радо подякував усім за спільну молитву, привітавши парафіян зі святом, та побажав усім миру та ПЕРЕМОГИ. Перший заступник міського голови Оксана Чулик привітала усіх присутніх зі святом та наголосила на вагомості та значущості такого свята, як  День Незалежності України. А також важливим є те, що ми можемо відзначати це свято, прийти до храму та спільно молитися завдяки нашим воїнам, які мужньо захищають нас від російських загарбників.