ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ВІДБУЛОСЬ В СЕЛІ МІСТКОВИЧІ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 25.08.2023 21:30

24 серпня в селі Містковичі біля пам’ятного знака, встановленого на честь Героїв Небесної Сотні, зібралася громада села. Тут відбулися урочистості, присвячені Дню Незалежності України. Свято розпочалось із Молебня до Богоматері за Україну, його відслужив о. Роман Каденюк. Далі відбувся святковий концерт, який підготували бібліотекар Олександра Калакун та директор Народного дому Оксана Футала.

Ведучі Соломія Сорока та Демʼян Мороз коротко нагадали присутнім хронологію подій, коли була проголошена наша Незалежність. У виконанні маленьких і дорослих учасників художньої самодіяльності Народного дому с. Містковичі звучали пісні, поезії про Україну. Цікавинкою на святі став виступ юної гімнастки Вікторії Попадин. Після закінчення свята депутат Галина Возняк від імені міської ради привітала усіх присутніх зі святом, наголосивши на тому, що ми повинні з вдячністю і молитвою вшановувати захисників нашої вільної, демократичної держави.

Тож хай День Незалежності кожного року нагадує не тільки українському народу, але і всьому світу, про існування нашої незалежної, демократичної країни-України.

VIDZNAChENNIa DNIa NEZALEZhNOSTI UKRAINY VIDBULOS V SELI MISTKOVYChI NOVOKALYNIVSKOI TERYTORIALNOI HROMADY