Дата: від до Скинути

ДО УВАГИ АГРОВИРОБНИКІВ, ЯКІ ПРОВОДЯТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!!!

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.

14:20 23.08.2022

У НОВОМУ КАЛИНОВІ УРОЧИСТО ПІДНЯЛИ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ

Ми пишаємося тобою, Україно! Державному стягу гордо майоріти! 23 серпня 2022 року працівники Новокалинівської міської ради разом з військовослужбовцями військової частини А3913 урочисто підняли Державний Прапор України на площі перед адмінбудинком міської ради. Право внести Державний прапор було надано військовослужбовцям: Галина Войцеховська, Іванна Євстрат, Ірина Ковалів, Алла Волошин, Майя Фурдзин, Анна Сляднєва, Ірина Столяр, Ірина Смулка, Тетяна Шпак, Світлана Мельник. Керував прапороносною групою лейтенант військової частини А3913 Віктор Ляхович.

12:33 23.08.2022

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Шановні жителі Новокалинівської територіальної громади! Сердечно вітаю Вас з Днем Державного Прапора України! Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати, як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

00:12 23.08.2022

НА ЯБЛУЧНОГО СПАСА ВІДЗНАЧИЛИ ХРАМОВИЙ ПРАЗНИК У СЕЛІ КОВИНИЧІ

19 серпня християни України святкують третє за важливістю, після Різдва та Великодня, свято - Преображення Господнє, яке у народі називають Яблучний спас, Особливим цей день є для мешканців села Ковиничі, адже тут відзначають Храмовий празник. Саме сьогодні, 19 серпня 2022 року, парафіяни церкви Преображення Господнього УГКЦ с. Ковиничі урочисто відзначили храмове свято.

22:23 19.08.2022

ХРАМОВЕ СВЯТО НА ПАРАФІЇ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО У МІСТІ НОВИЙ КАЛИНІВ

“Преобразився Ти на горі, Христе Боже, показавши ученикам Твоїм славу Твою, скільки їм можна було. Нехай засяє і нам грішним світло Твоє присносущне. Молитвами Богородиці, Світлодавче, слава Тобі”.

15:30 19.08.2022

ПРИВІТАННЯ З ХРАМОВИМ СВЯТОМ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО ПАРАФІЇ УГКЦ МІСТА НОВИЙ КАЛИНІВ ТА СЕЛА КОВИНИЧІ

Всечесні  Отче Тарасе та Отче Романе,  дорогі парафіяни міста Новий Калинів та села Ковиничі  Новокалинівської територіальної громади! Щиро вітаю Вас із храмовим празником -  з святом Преображення Господнього - з Великим Спасом!Це велике християнське свято, присвячене події явлення Божественної величі та слави Ісуса Христа на горі Фавор.

00:40 19.08.2022

ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАСТОЯТЕЛЮ ПАРАФІЇ ПЦУ СЕЛА БАБИНА ОТЦЮ ВОЛОДИМИРУ ПРИПІНУ

Всечесний отче Володимире! Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди дня Вашого народження. Господь благословив Вас на нелегку працю у винограднику  Христовому, щоб нести Божу науку вашим парафіянам. Будьте щасливі Ви і Ваша родина, хай благодать Господня осяває всі Ваші задуми і плани. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, миру, щедрих Божих Благословень та опіки Божої Матері! Нехай Всемилостивий Господь надалі провадить Вас стежками віри, надії, любові, а Пречиста Діва Марія оберігає Вас своїм Материнським Покровом!

00:05 19.08.2022

ПРОГРАМА «єРОБОТА»: ПОНАД 120 НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ НА ЛЬВІВЩИНІ

Завершилася друга хвиля розгляду бізнес-планів учасників урядової програми «єРобота». Відповідно до її результатів позитивне рішення про надання коштів для відкриття або розширення бізнесу прийняте щодо 17 претендентів із Львівщини.

14:54 17.08.2022

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВУ БОГДАНА ЮЗВЯКА!

Бути хорошим керівником дано не кожному, але нашій територіальній громаді з Вами дуже пощастило! Це справжній талант – бути таким професіоналом своєї справи. Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди  Дня народження! Вам пощастило належати до професії, від якої залежить розвиток громади, добробут громадян, покращення умов їх життя, праці та відпочинку, їх впевненість у майбутньому. Нехай же гідним внеском у розбудову краю завжди буде Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, принциповість, відповідальність, активна громадська позиція, вірне служіння інтересам громади. А найвищою нагородою нехай завжди буде для Вас людська вдячність і  повага!

00:01 16.08.2022

МАЛЕНЬКІ ГЕРОЇ УКРАЇНИ

Діти під час війни є особливо вразливі. Повномасштабне вторгнення РФ торкнулося кожного маленького українця та українки. У багатьох із них докорінно змінилося життя, бо вони втратили свої домівки або змушені були евакуйовуватися далеко від свого помешкання та рідних.  Однак багато хто з них не тільки вірить у перемогу, а долучається до її наближення своїми вчинками. Кирило Перевізник, тимчасово переселений з міста Чугуїв Харківської області, та житель с. Кружики Василь Стефанко спільними зусиллями зібрали 1700 грн на потреби українських захисників. Усі кошти були перераховані на рахунок ЗСУ.

16:17 15.08.2022