У НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЯ НАВЧАННЯ З ТАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

Дата: 07.09.2023 11:16

Минулого тижня у Новокалинівській територіальній громаді відбулись важливі навчання з тактичної підготовки, спрямовані на підвищення навичок і знань до національного спротиву. Лекцію на цих навчаннях провів військовослужбовець Ігор Тупіка. Головною темою заняття була присвячена виконанню поворотів у бік, тил зі зброєю для зміни напрямку ведення вогню на різних рівнях.

Ці навчання мають велике значення для забезпечення безпеки та успішності операцій під час національного спротиву. Учасники навчань отримали важливі навички щодо виконання поворотів в різних положеннях тіла та різних рівнях (стоячи, з коліна, лежачи). Ігор Тупіка докладно пояснив різні методи та техніки виконання поворотів, наголошуючи на важливості швидкості, координації та точності в їх виконанні. Заняття такого типу сприяють підвищенню рівня підготовки учасників до реальних ситуацій національного спротиву та допомагають зміцнити обороноздатність громади.