66 ЛІДЕРІВ З УСІХ ГРОМАД САМБІРЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МОЛОДІЖНОМУ ОСВІТНЬО-СПОРТИВНОМУ ТАБОРІ

Дата: 10.09.2023 14:46

З 5 по 9 вересня у Сприні на території Центру національно-патріотичного виховання імені Кирила Осьмака завдяки співпраці Самбірської районної військової адміністрації, UNICEF Ukraine та ГО “Включайся” проходив молодіжний освітньо-спортивний табір “SamCamp”. У ньому взяли участь і представники нашої громади. Програма навчання тривала майже 5 днів та включала не лише освітні лекції, а й спортивні змагання. Під час проходження навчання учасники опанували навички з таких напрямків:

- молодіжна політика,

- проєктний менеджмент,

- фандрейзинг,

- lifeskills,

- експертний SMM.

Впродовж таборування відбувалися спортивні змагання, у яких активну участь брали і представники нашої громади. В кінцевому підсумку загін у складі Новокалинівської та Самбірської громад зайняв командне ІІ місце. Також переможницею у турнірі з шашок стала представниця нашої громади Анастасія Возняк, яка зайняла перше місце серед учасників. Після завершення освітньої частини таборування всі учасники отримали сертифікати, які вручали голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, голова Самбірської районної військової адміністрації Іван Ільчишин та представниця агенції ООН «UNICEF» Nienke Voppen (Нінке Воппен). Віриться, що молодь активно буде долучатися до розбудови та процвітання України.

Дякуємо організаторам таборування.

Дякуємо ЗСУ.

Novyi Kalyniv 66 LIDERIV Z USIKh HROMAD SAMBIRShchYNY VZIaLY UChAST U MOLODIZhNOMU OSVITNO-SPORTYVNOMU TABORI