ПОНАД 500 КНИЖОК ПОПОВНИЛИ БІБЛІОТЕЧНИЙ ФОНД У НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Дата: 25.08.2023 09:07

На початку серпня Публічні бібліотеки Новокалинівської міської територіальної громади отримали понад пʼятсот книг, а саме, бібліотечний фонд поповнився у Новокалинівській Публічній бібліотеці та Публічній бібліотеці імені Івана Франка смт. Дубляни. Книги, які отримали бібліотеки, виключно нові видання, 2019-2022 років. Кошти для поповнення бібліотечного фонду були виділені з бюджету Новокалинівської міської ради.

Тож дорогі читачі Новокалинівської публічної бібліотеки та Дублянської публічної бібліотеки ім. І.Франка! Радо запрошуємо Вас відвідати бібліотеку та обрати собі книгу для душі.

PONAD 500 KNYZhOK POPOVNYLY BIBLIOTEChNYI FOND U NOVOKALYNIVSKII MISKII TERYTORIALNII HROMADI