УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ У НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Дата: 24.08.2023 18:58

Сьогодні, 24 серпня, з нагоди Дня Незалежності України у Народному домі міста Новий Калинів відбулося урочисте нагородження грамотами Самбірської районної державної адміністрації працівників Новокалинівської міської ради. Міський голова Богдан Юзвяк привітав всіх з Днем Незалежності України, побажав всім миру, злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу, наголовивши, що це найвеличніше свято нашої країни.

Також міський голова Богдан Юзвяк нагородив подяками за активну громадську позицію, тучасть у благородній справі, патріотизм, вагомий внесок у наданні допомоги захисникам України волонтерів, які активно долучаються до волонтерської діяльності по виготовленню маскувальних сіток для воїнів Збройних Сил України.

Дякуємо усім за підтримку такої ініціативи, адже у цей складний час всі ми об'єднуємося і працюємо задля перемоги України та світлого завтрашнього дня. Наша спільна праця дає надію, що ми переможемо ці тяжкі часи і будемо радіти ПЕРЕМОЗі у нашій вільній та незалежній Батьківщині.