A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ПІДТРИМКА ВЕТЕРАНСЬКОГО БІЗНЕСУ

Дата: 06.07.2023 11:32
Кількість переглядів: 137

Український ветеранський фонд Мінветеранів запустив третю конкурсну програму з підтримки ветеранського бізнесу у 2023 році “#Варто: підтримка ветеранського бізнесу”. Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

Останній день прийому заявок – 13 липня 2023 року (до 23:59 за київським часом). Сума фінансування проєктів: – мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000,00 грн.; – максимальна запитувана сума на проєкт – 3 000 000,00 грн.

Мають право на отримання фінансової підтримки в рамках даного конкурсного відбору проектів:

 ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особипідприємці;

 юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Програма #Варто відбувається у конкурсному форматі. Учасники будуть захищати бізнес-проєкти перед експертною радою.

Подати заявку на програму за посилання: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-support-veteran-business/  

Запитання та уточнення надсилайте на електронну пошту: [email protected]

У темі листа обовязково вказуйте: Варто: підтримка ветеранського бізнесу. Або звертайтесь за номером телефону: +380 (98) 009 48 72

PIDTRYMKA VETERANSKOHO BIZNESU


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора