ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ПАСПОРТА ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ ЗРАЗКА 1994 РОКУ (У ВИГЛЯДІ КНИЖЕЧКИ)

Дата: 09.07.2023 16:51

Міністерство внутрішніх справ повідомило про відновлення з 1 липня процедури зміни фотографій у паспорті зразка 1994 року в разі досягнення громадянином 25 або 45 років, якщо фотографію не буде вклеєно, паспорт підлягає обміну на ID-картку. До уваги власників паспорта громадянина України зразка 1994 року (у вигляді книжечки). З 1 липня 2023 року рішенням уряду скасували карантин, запроваджений через пандемію COVID-19. У звязку з цим відновлюються строки для вклеювання фотографій у паспорт, - повідомляється на сторінці МВС у фейсбуці.

Як уточнюється в повідомленні, якщо вам виповнилося 25 або 45 років у період із 13.03.2020 до 24.01.2022, необхідно вклеїти фото в паспорт до 1 серпня 2023 року.

Якщо фотокартку не буде вклеєно, паспорт підлягає обміну на ID-картку, - наголошують у МВС.

DO UVAHY VLASNYKIV PASPORTA HROMADIaNYNA UKRAINY ZRAZKA 1994 ROKU (U VYHLIaDI KNYZhEChKY)