ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА У ЗАКЛАДАХ КУЛЬТУРИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 23.08.2023 17:22

Прапор – це державний символ, святиня кожної держави. Бо він для нас – ознака сили, бо він для нас – ознака слави. Його здіймаємо ми гордо, всі разом – дужі і єдині... Бо ми навіки є народом, українським – в рідній Україні. 23 серпня у закладах культури Новокалинівської територіальній громаді відзначили День Державного Прапора України. В бібліотеках розгорнуто книжкові виставки та тематичні експозиції, які діють протягом серпня з метою національно-патріотичного виховання. В них представлено документальні, літературні, творчі та художні роботи присвячені історії боротьби Українського народу за незалежність.

У Народних домах урочисто піднято Державний Прапор України, проведено флешмоби. Учасники художньої самодіяльності с. Мала Білина та смт. Дубляни напередодні свята підготували та провели флешмоб Нехай прапор рідний над нами в’ється, в Україні – гідно всім живеться.

Здоров’я усім нам та достатку в кожну домівку. Нехай любов до України та до кожного її жителя зокрема, зігріває наші серця. Дякуємо Богу та ЗСУ!

DEN DERZhAVNOHO PRAPORA U ZAKLADAKh KULTURY NOVOKALYNIVSKOI TERYTORIALNOI HROMADY