A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В СЕЛІ КРУЖИКИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 24.08.2023 18:46
Кількість переглядів: 806

24 серпня 2023 року Україна відзначає уже вдруге свою Незалежність в умовах повномасштабної війни. За час війни весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми – УКРАЇНЦІ. Відзначення Дня Незалежності України відбувалося у с. Кружики Новокалинівської територіальної громади. Захід було розпочато із спільної молитви, яку провів Олег Губик, настоятель парафії УГКЦ села Кружики.

Вітальне слово виголосив голова Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк, який сказав: Хочеться, щоб якнайшвидше настав той час, коли ми знову святкуватимемо День Незалежності України в мирній державі! Коли ми радітимемо життю. Головне – не втрачати надії і не полишати боротьби! Адже Україна – понад усе!”. Сьогодні дякуємо Богові за те, що ми всі є дітьми сильної, непокірної, незалежної Батьківщини. Ми вдячні нашим захисникам та захисницям, які тримають небо над Україною, даючи нам можливість у цей час працювати, вчитися, розвиватись та відстоювали демократію й права людини. Українці, з Днем Незалежності всіх нас! Віримо в нашу ПЕРЕМОГУ, в наші ЗСУ, в силу нашого духу! Ми українці – і пишаємось тим!

Привітала зі святом присутніх депутат міської ради, перший заступник міського голови Оксана Чулик та побажала, щоб не міліло джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі. Щоб усі ми мали наснагу, впевненість у власних силах і були готовими до нових звершень на благо України.

І справді було на що подивитися і кого послухати. Діти вітали присутніх патріотичними піснями і віршами. Все, що тут звучало, стало згустком доброї і позитивної енергії, яка подалася в небеса у благальному пориві, щоб Україна була мирною, щасливою вже найближчим часом і в майбутніх віках.

Захід підготувала та провела Галина Турок, директор Народного дому с. Кружики.

VIDZNAChENNIa DNIa NEZALEZhNOSTI V SELI KRUZhYKY NOVOKALYNIVSKOI TERYTORIALNOI HROMADY« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора