Привітання міського голови Богдана Юзвяка з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі Новокалинівської об’єднаної територіальної громади: м. Новий Калинів, с. Калинів, с. Кружики, с. Корналовичі, с. Гординя, с. Мала Білина, с. Велика Білина та с. Велика Хвороща!

14:39 29.12.2018

Літературна година: "З любов'ю в серці для людей"

22 грудня 2018 року до 185-річчя від дня народження Марко Вовчок в бібліотеці с. Корналовичі Новокалинівської ОТГ відбулась літературна година: "З любов'ю в серці для людей". Бібліотекар розповіла про цікаві та маловідомі факти із життя письменниці. Марко Вовчок – жінка-легенда, була таємничою за життя, залишається загадковою і після смерті. Для читачів твори письменниці є джерелом естетичної насолоди та прекрасної української мови. Читайте та отримуйте насолоду від читання! Захід провела бібліотекар Ганна Гнатишак.

17:42 25.12.2018

Свято “Миколай, прийди до нас” пройшло в Новокалинівській ОТГ

18 грудня 2018 року в Народному домі м. Новий Калинів діти парафії Преображення Господнього м. Новий Калинів та парафії Святого Архистратига Михаїла с. Калинів провели дитяче свято “Миколай, прийди до нас”.

21:57 19.12.2018

В Новокалинівській ОТГ вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2018 року в м. Новий Калинів біля Меморіального комплексу воїнам-афганцям, ліквідаторам Чорнобильської катастрофи та учасникам миротворчих місій, відбулась година пам’яті “Вони бачили смерть в обличчя”.

21:15 15.12.2018

Андріївські вечорниці "Ой веселі вечорниці у нас в Україні"

У Народному домі  с. Корналовичі Новокалинівської ОТГ провели Андріївські вечорниці: "Ой веселі вечорниці у нас в Україні". Свято Андрія одне із перших відкриває цикл зимових святкувань. Саме на це свято молодь збиралась на вечорниці, щоб дізнатись своє майбутнє.

17:19 13.12.2018

СНІД: знати, щоб жити

01 грудня 2018 року  в с. Корналовичі Новокалинівської ОТГ відбулась бесіда-застереження на тему: "СНІД: знати, щоб жити".

17:47 01.12.2018

ТРЕНУВАННЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ОТГ

На виконання Кодексу цивільного захисту України, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 30 січня 2018 року №66/0/5-18 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2018 рік» під керівництвом першого заступника голови Самбірської районної державної адміністрації Петра Германа відбулися тренування сил управління та сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Самбірського району.

16:40 30.11.2018