Перший дзвоник пролунав в Корналовицькому НВК

Дата: 02.09.2019 15:32

2 вересня 2019 року Перший дзвоник пролунав в Корналовицькому НВК.  У цей день шкільне подвір’я знову наповнилось веселими мелодіями, дитячим сміхом, посмішками юнаків та дівчат. За традицією школи свято розпочалось з Гімну України та виносу Державного Прапора України. Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів – першокласників. Всі радісно прийняли в шкільну родину 15 маленьких першокласників.  Для них розпочалося цікаве шкільне життя, перший дзвінок, перший урок, перший навчальний рік, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Міський голова Богдан Юзвяк привітав присутніх з святом та побажав всім школярам – наполегливості, а вчителям розвивати творчі здібності учнів! Вітаючи дітей з новим навчальним роком директор школи Галина Ковальчук побажала їм міцного здоров’я, натхнення, гарно вчитися, аби стати гідними громадянами України. Галина Василівна подякував міському голові за ремонт фасаду школи. На свято завітав отець-декан Григорій Жук та отець Михайло Маслиган. Священики поблагословили учнів та дали настанови на навчальний рік. А перший дзвоник запросив школярів на перший урок.

Pershyi dzvonyk v Kornalovytskomu NVK