Дата: від до Скинути

Новокалинівська міська рада придбала обладнання для перших класів Нової української школи

В Новокалинівській об’єднаній територіальній громаді розпочато підготовку до 2018-2019 навчального року. Протягом червня для учнів першого класу Нової української школи за кошти державного бюджету та місцевого бюджету придбано комплект комп’ютерного обладнання та шкільні меблі, а саме: столи антисколіозні, крісла, осередок художньо-творчої діяльності, осередок для вчителя. Відділ освіти отримав набори для всіх першокласників НУШ LEGO “6 цеглинок”. У вересні чекаємо ще на ігрові набори LEGO Play Box для 1-х класів.

14:11 21.07.2018

Привітання міського голови з нагоди Дня батька!

Сердечно вітаю усіх чоловіків з прекрасним святом – Днем батька! Дякую Вам за те, що подарили життя, дали виховання, освіту і головне – любов своїм синочкам і дочкам. Непроста роль батька в житті дітей дуже важлива і почесна, адже Ви навчаєте, як вирішувати конфлікти, стояти за себе й інколи давати здачі.

00:54 17.06.2018

Вітання міського голови з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники, ветерани охорони здоров’я Новокалинівської об’єднаної територіальної громади! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника. Прийміть щирі вітання та сердечну подяку за Вашу благородну працю, високу професійність, моральність та лікарську честь.

12:47 14.06.2018

Бібліопікнік "Літо, книга, діти - будем весело дружити"

3 червня 2018 року на території бібліотеки с. Гординя Новокалинівської ОТГ з дітьми-читачами було проведено бібліопікнік "Літо, книга, діти - будем весело дружити". Діти цікаво провели час разом з книгою на природі. Захід провела бібліотекар Ірина Конон.

14:05 13.06.2018

Турнір з волейболу пляжного серед дівчат

8 червня 2018 року в місті Новий Калинів відбувся обласний турнір з  волейболу пляжного серед дівчат 2002 року народження та молодших. В змаганнях прийняли участь команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл м. Самбора, Мостиськ, Городка, Судової Вишні та учні Новокалинівського НВК. Перше та друге місце зайняли господарі змагань, а саме Попик Оксана і Цмоковіч Анна та Нинич Вікторія і Губіна Аліна. На третьому місці команда з м. Мостиська.

19:01 09.06.2018

День захисту дітей в Новокалинівській ОТГ

1 червня 2018 року традиційно в Новокалинівській ОТГ урочисто відзначили Міжнародний день захисту дітей та Всесвітній день батьків. День захисту дітей – прекрасне свято дитячої радості, яке організували працівники міської ради за сприянням міського голови Богдана Юзвяка та командира в/ч А3913 В’ячеслава Северилова.

17:00 01.06.2018

Держпродспоживслужба інформує, що перелік лікарських засобів по урядовій програмі «Доступні ліки» буде розширено з 1 липня 2018 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1107 внесено зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України з метою розширення програми «Доступні ліки» 4ма новими міжнародними непатентованими назвами (МНН) лікарських засобів, що використовуються у доопераційній та післяопераційний періоди: азатіоприн, циклоспорин, такролімус, мікофенолова кислота та її солі. Вищевказана постанова набирає чинності з 01 липня 2018 року.

13:14 01.06.2018

День вишиванки та свято обдарованої дитини в Новокалинівській ОТГ

17 травня 2018 року в Новокалинівській об’єднаній територіальній громаді, на подвір’ї Новокалинівського НВК зібралась вся велика освітянська родина з нагоди “День вишиванки” та свята обдарованої дитини.

17:56 17.05.2018

День вишиванки

День вишиванки – чудовий привід вийти на вулицю в етнічному одязі та відчути народну єдність, долучившись до безсмертних традицій наших предків. Вишиванка – патріотичний, культовий одяг, який має оберегове значення для українського народу та один із символів нашого українського народу. Вітаємо із святом – Днем вишиванки!

16:14 17.05.2018