Вшанування Героїв Майдану в с. Кружики

Дата: 20.02.2020 23:59

До річниці кривавих подій на Майдані у Народному домі с. Кружики Новокалинівської ОТГ 20.02.2020 року було проведено годину пам'яті, присвячену Героям Небесної Сотні Щоб сина не оплакувала мати, Щоб світ наш в мирі вічно молодів. Директор Народного дому с. Кружики Галина Турок з відвідувачами вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя за Незалежну Європейську Державу. Імена героїв патріотів назавжди закарбує історія, бо герої не вмирають, вони житимуть в нашій пам’яті вічно.

Метою заходу було вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, виховати почуття любові до своєї Батьківщини, формувати почуття національної гідності на кращих прикладах мужності й звитяги, виявлених нинішніми захисниками Вітчизни, виховати шану й повагу до героїв АТО і ООС. Захід підготувала і провела директор Народного дому с. Кружики Галина Турок.

Narodnyi dim s. Kruzhyky Novokalynivskoi OTH hodyna pamiati, prysviachena Heroiam Nebesnoi Sotni 1