Вітання міського голови Богдана Юзвяка із світлим святом Стрітення Господнього

Дата: 15.02.2020 11:14

Шановні жителі Новокалинівської об’єднаної територіальної громади: м. Новий Калинів, с. Калинів, с. Кружики, с. Корналовичі, с. Гординя, с. Мала Білина, с. Велика Білина та с. Велика Хвороща! Щиро вітаю Вас із світлим святом Стрітення Господнього!

Це свято пов’язане із важливою подією в історії християнства – внесенням новонародженого Божого Сина до храму, де Його зустріли Святий Симеон та праведна Анна.

Відтак, для нас, християн, Свято Стрітення Господнього, символізує першу зустріч кожного із нас з Богом у храмі. Зустріч наших сердець з Серцем Христа, повним любові і милосердя.

Тож, вітаючи сьогодні усю громаду із святом, щиро бажаю, щоб у Вашому житті відбулася знаменна зустріч з Божим Словом, Правдою, Любов’ю.
   А також вітаю з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ю річницею виведення радянських військ з Афганістану.
   Бажаю Вам сімейного добробуту, миру, міцного здоров’я та Божого благословення!

Нехай Стрітення Господнє стане символом оновлення нашого життя!

З найкращими вітаннями очільник

Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк