Школа починається з подвір’я

Дата: 01.09.2019 22:24

Новокалинівська міська рада завершила роботи з благоустрою шкільного подвір’я Гординянської СЗШ І-ІІ ст. Старе асфальтоване покриття змінено на бруківку. Це дозволить проводити свята з комфортом для учнів, учителів та гостей школи. Подвір’я школи має гарний, естетичний та привабливий вигляд, що забезпечити комфортні умови пересування учнів і працівників територією школи. За допомогою великих старань міського голови Богдана Юзвяка розвиток нашої Новокалинівської громади йде вперед та тільки на краще! Щиро дякуємо спонсору Компанії  “Контінентал Фермерз Груп” (ТзОВ “Агро ЛВ Лімітед”) за співфінансування робіт з благоустрою шкільного подвір’я. 02.09.2019 року чекаємо учнів, вчителів та гостей на свято Першого дзвоника, яке відбудеться в 8.30 год.

Blahoustrii shkilnoho podviria Hordynianskoi SZSh I-II st.