A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Перший дзвоник пролунав в Новокалинівському опорному закладі

Дата: 02.09.2019 16:00
Кількість переглядів: 359

2 вересня 2019 року в Новокалинівському опорному закладі відбувся перший шкільний урок для 45 юних школярів та свято початку навчального року – Свято Першого дзвоника. Цьогорічні першокласники будуть навчатись в школі дванадцять років.

Голова Новокалинівської об’єднаної територіальної громади Богдан Юзвяк привітав учнів та вчителів із святом. Побажав невичерпної енергії при здобутті нових знань, міцного здоров’я та щасливої долі, а також провести навчальний рік цікаво та плідно. "Дорогі учні пам'ятайте, що знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини та пізнавати таємниці природи. Нехай всі бажання стануть реальністю" - сказав Богдан Осипович. Директор опорного закладу Оксана Бобак привітала учнів з початком навчального року та побажала життєвої енергії, мудрості та натхнення на цілий навчальний рік.

Щоб учні добре навчалися в новому навчальному році, вони отримали благословення від отців Ярослава Фабіровського, Михайла Маслигана, Тараса Яворського і разом помолились за міцне здоров'я та мир у всьому світі.

Pershyi dzvonyk v Novokalynivskomu opornomu zakladі« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора