ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ВИШИВАНКИ

Дорогі жителі Новокалинівської територіальної громади, українці, друзі! Прийміть найщиріші вітання з Днем вишиванки – чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури! Це свято завжди відбувається в третій четвер травня – робочий день тижня. Саме у робочий день, щоб підкреслити, що вишиванка є органічною частиною життя українців, а не вдягається тільки для важливих та святкових подій.

12:09 20.05.2021

ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОТЦЮ ВАСИЛЮ МЕЛЬНИЧУКУ  НАСТОЯТЕЛЮ СІЛ БАБИНА, БЕРЕГИ ТА ЗАРАЙСЬКЕ

ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОТЦЮ ВАСИЛЮ МЕЛЬНИЧУКУ НАСТОЯТЕЛЮ СІЛ БАБИНА, БЕРЕГИ ТА ЗАРАЙСЬКЕ

Всечесний отче Василю! Щиросердечно вітаю Вас з нагоди Вашого дня народження! Дякую Вам за молитву, за віддану і жертовну працю у Винограднику Господньому, за батьківський провід для вірних парафії. Господь благословив Вас на важливий і складний шлях духовного служіння. Двері Вашого серця завжди відкриті для всіх, хто шукає підтримки, допомоги, наставлення, поради, молитви!

13:11 19.05.2021

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

Шановні сімейні лікарі Новокалинівської територіальної громади! Щиро вітаю Вас з Всесвітній День сімейного лікаря! Роль сімейного лікаря переоцінити важко, адже сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного. Саме до Вас ми звертаємося найперше, коли маємо негаразди зі здоров’ям. Сімейний лікар – це не лише професіонал, а й уважна людина, яка уміє вислухати та подарувати віру і надію на одужання, і це найголовніше.

10:11 19.05.2021

27.05.2021 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ СЕСІЯ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

27 травня 2021 року о 10.00 год. в залі Народного дому (м. Новий Калинів, пл. Авіації,1а) відбудеться пленарне засідання четвертої сесії міської ради VІІІ скликання. З розпорядженням міського голови про порядок денний можна ознайомитися тут

22:55 18.05.2021

НАШІ ПРОЄКТИ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ

Конкурс проєктів місцевих ініціатив від Львівської обласної ради – це можливість залучити кошти для реалізації важливих проєктів у житті громади. На засіданні Конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області було затверджено потенційних переможців конкурсу у 2021 році. Серед проєктів-переможців є проєкти нашої територіальної громади.

00:54 17.05.2021

ПРИЄМНА НОВИНА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ НАШОЇ ГРОМАДИ!

Новокалинівська територіальна громада отримала співфінансування на реалізацію трьох проєктів “Соціальний розвиток Новокалинівської територіальної громади”.

23:58 15.05.2021

МЕДИЧНІ ОГЛЯДИ ШКОЛЯРІВ. РОЗ’ЯСНЕННЯ НСЗУ 08.05.21

Вже зовсім скоро батьки першокласників подаватимуть документи до школи. А разом з ними медичні довідки № 086-1/о. У цих довідках міститься висновок про стан здоров’я дитини, діагноз, групу на фізкультурі та рекомендації відповідно до клінічного протоколу медичного догляду за дітьми віком від 3 до 17 років.

01:15 13.05.2021

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ І ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

22:20 12.05.2021

КНИЖКОВА ВІТРИНА КНИГОЗБІРНЯ “СЕРЦЕ МАМИ ЗАВЖДИ З НАМИ!”

Травень –  це місяць запашних квітів і урочистих свят: День праці, Великдень, День Перемоги, День Європи, День сім’ї, День вишиванки та ін. Але одним з найдушевніших та найзворушливіших свят є День Матері.

00:20 10.05.2021