ВІДПОВІДЬ ВІД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЩОДО РЕМОНТУ ДОРОГИ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ КАЛИНІВ-ДУБЛЯНИ-ВОЛОЩА

Дата: 29.07.2022 15:40

З метою покращення стану доріг Новокалинівська міська рада звернулась до Львівської обласної військової адміністрації щодо проведення ремонту дороги загального користування місцевого значення Калинів-Дубляни-Волоща.

У відповіді нам повідомили, що в умовах воєнного стану в Україні, пов´язаного з агресією РФ проти України, враховуючи положення норм Закону України «Про правовоий режим воєнного стану» та положення норм Закону України. У зв´язку з обмеженим фінансовим ресурсом, який не дозволяє в повному обсязі забезпечити проведення ремонту усіх автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Детальніше з листом-відповіддю Львівської обласної військової адміністрації можна ознайомитись тут.