ПАЛІЯМ СЛІД ЗАЙВИЙ РАЗ ПОДУМАТИ ПЕРЕД ТИМ, ЯК ЗАВДАВАТИ ШКОДИ ПРИРОДІ

Дата: 03.08.2022 15:30

З метою запобігання виникненню пожеж, а також посилення заходів щодо притягнення до відповідальності в установленому порядку осіб, винних у  спалюванні сухої рослинності, стерні, сухостою, сміття на території Львівської області та на виконання плану спільних заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства з метою недопущення та попередження спалювання сухої рослинності, стерні, сухостою, сміття або їх залишків в період 2022-2023 років, Державна екологічна інспекція у Львівській області нагадує:

-       за самовільне випалювання рослинності або її залишків  розмір штрафу становить 3060,00 грн. – 21420,00 грн.;

-       за самовільне випалювання рослинності або її залишків в межах заповідників розмір штрафу становить 6120,00 грн. – 30600,00 грн.

-       за порушення вимог пожежної безпеки в лісах розмір штрафу становить 1530,00 грн. – 15300,00 грн.

З листом Державної екологічної інспекції у Львівській області можна ознайомитись ТУТ

NOVOKALYNIVSKA MISKA RADY PALIIaM SLID PODUMATY