ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНІЙ ГРОМАДІ СМТ. ДУБЛЯНИ

Дата: 02.08.2022 10:19

Всечесний Отче Тарасе! Дорогі парафіяни смт. Дубляни! Щиро вітаю Вас із Храмовим празником – святом Святого Пророка Іллі! В цей день християни щорічно вшановують пам’ять цього святого. Ілля – єдиний пророк, який у свій час залишився вірний Господеві. Він палав ревністю до Господа Бога і цю вірність Господь підтвердив великими знаками і чудесами. Віра пророка Іллі проявилася насамперед у молитві та в дотримуванні Закону Господнього. Тож бажаю всім нам брати приклад з його молитви, з його діл, що завжди відповідали Божому Законові.

В цей непростий час бажаємо Вам не втратити ту божественну духовну силу, основою якої завжди була, є і буде християнська віра, адже вона скеровує нас на правильний шлях і додає віри у краще майбутнє.

Щиро просимо у Бога берегти наших воїнів, допомогти їм вигнати ворогів з української землі та повернути мир.Міцного Вам здоров’я, любові, добра, мудрості, щастя і гараздів, радісних усмішок, миру та процвітання!

Хай Всемилостивий Господь дарує мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх нас на добрі справи на благо та добробут ваших родин, громади та усієї України!

Божого Вам благословення!

Зі святом!

очільник Новокалинівської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК

VITANNIa MISKOHO HOLOVY BOHDANA YuZVIaKA Z KhRAMOVYM PRAZNYKOM PARAFIIaLNII HROMADI SMT. DUBLIaNY