A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНІЙ ГРОМАДІ СМТ. ДУБЛЯНИ

Дата: 02.08.2022 10:19
Кількість переглядів: 656

Всечесний Отче Тарасе! Дорогі парафіяни смт. Дубляни! Щиро вітаю Вас із Храмовим празником – святом Святого Пророка Іллі! В цей день християни щорічно вшановують пам’ять цього святого. Ілля – єдиний пророк, який у свій час залишився вірний Господеві. Він палав ревністю до Господа Бога і цю вірність Господь підтвердив великими знаками і чудесами. Віра пророка Іллі проявилася насамперед у молитві та в дотримуванні Закону Господнього. Тож бажаю всім нам брати приклад з його молитви, з його діл, що завжди відповідали Божому Законові.

В цей непростий час бажаємо Вам не втратити ту божественну духовну силу, основою якої завжди була, є і буде християнська віра, адже вона скеровує нас на правильний шлях і додає віри у краще майбутнє.

Щиро просимо у Бога берегти наших воїнів, допомогти їм вигнати ворогів з української землі та повернути мир.Міцного Вам здоров’я, любові, добра, мудрості, щастя і гараздів, радісних усмішок, миру та процвітання!

Хай Всемилостивий Господь дарує мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх нас на добрі справи на благо та добробут ваших родин, громади та усієї України!

Божого Вам благословення!

Зі святом!

З повагою

очільник Новокалинівської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК

VITANNIa MISKOHO HOLOVY BOHDANA YuZVIaKA Z KhRAMOVYM PRAZNYKOM PARAFIIaLNII HROMADI SMT. DUBLIaNY

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора