БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 28.07.2022 11:45

28 липня 2022 року на території 12-тої окремої бригади армійської авіації імені генерал-хорунжого Віктора Павленка, в каплиці святого великомученика Димитрія Солунського відбулось Богослужіння з нагоди Дня державності України, яке очолив настоятель парафії святого рівноапостольного великого князя Володимира ПЦУ м. Новий Калинів Ярослав Фабіровський. На відправі був присутній міський голова Богдан Юзвяк. Отець Ярослав привітав усіх присутніх з Днем української державності! Наголосивши, що з початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша Держава і тому День української державності нероздільно пов´язаний із нашим військом і людьми, які працюють на нашу перемогу. Перемогу добра над злом, миру над війною, а запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов´язкова умова збереження нашої державності.

Віримо у наших людей! Віримо у Збройні сили України! Віримо у Перемогу! Віримо у нашу Державу!