НЕЗАДЕКЛАРОВАНА ПРАЦЯ, НЕ ЗАХИЩАЄ ВАШІ ТРУДОВІ ТА СОЦІАЛЬНІ ПРАВА!

Головне управління Держпраці у Львівській області закликає громадян бути свідомими та не погоджуватись працювати у "тіні". Задекларована праця – гарантує трудові та соціальні права. Працювати за трудовим договором – вигідно! Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні. Вам допоможуть у разі нещасного випадку на роботі, дадуть пільги, якщо у вас є малолітні діти. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники.

17:34 11.07.2021

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

Органи соціального захисту населення наприкінці червня отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.

23:36 10.07.2021

ЩОДО ЗМІНИ СХЕМИ РУХУ МАРШРУТУ САМБІР-ЗАЛУЖАНИ

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! З 12.07.2021 РОКУ ЗМІНЮЄТЬСЯ СХЕМА РУХУ АВТОБУСА, ЯКИЙ ОБСЛУГОВУЄ ПРИМІСЬКИЙ МАРШРУТ САМБІР-ЗАЛУЖАНИ ВИКОНУВАТИМЕ РЕЙС О 07 год. 45 хв. З СЕЛА ЗАЛУЖАНИ ЧЕРЕЗ МІСТО НОВИЙ КАЛИНІВ.

19:02 09.07.2021

ДО ВІДОМА ФЕРМЕРІВ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

27 травня 2021 року набрала чинність переважна більшість норм Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28 квітня 2021 року №1423-ІХ підписаний Президентом України Володимиром Зеленським 24 травня 2021 року на всеукраїнському форумі “Україна.30.Земля”.

17:36 09.07.2021

В смт. ДУБЛЯНИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ОСВЯТИЛИ ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК ГЕРОЯМ АТО

Cьогодні, 7 липня 2021 року, у смт. Дубляни Новокалинівської територіальної громали відбулось урочисте освячення пам’ятного знаку Герою АТО Івану Луцишину, який загинув 17 серпня 2014 року під час артилерійського обстрілу поблизу міста Лутугине та всім Героям АТО. Пам’ятний знак встановили на Алеї Слави поряд місцевого стадіону.

23:20 07.07.2021

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОТЦЮ МИРОСЛАВУ ХОМЯКУ

Всечесний отче Мирославе! Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди дня Вашого народження. Господь благословив Вас на нелегку працю у винограднику Христовому, щоб нести Божу науку вашим парафіянам. Будьте щасливі Ви і Ваша родина, хай благодать Господня осяває всі Ваші задуми і плани.

13:58 07.07.2021

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З НАГОДИ ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Шановні працівники поліції! Прийміть вітання із професійним святом – Днем Національної поліції України! Кожен день, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, Ви охороняєте спокій та життя мешканців нашої територіальної громади, стоїте на варті правопорядку. Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує. На Вас покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань.

11:17 04.07.2021

НОВОКАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ГОРДИНЯНСЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новокалинівська міська рада оголошує конкурс на посаду директора Гординянської середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Самбірського району Львівської області

17:01 30.06.2021