ПРО ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ВЕТЕРАНАМ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

Дата: 01.10.2022 13:40

Відповідно до Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. №1175 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2022 р. №605) одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності (далі – ветерани), членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України (далі – члени сімей ветеранів), зокрема, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

З метою забезпечення підтримки ветеранів та членів сімей ветеранів, подальшої їх реадаптації та реінтеграції до мирного життя через відповідні проєкти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 720 “Про утворення бюджетної установи “Український ветеранський фонд” у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України була утворена бюджетна установа “Український ветеранський фонд” (далі – Фонд).
Одним із основних завдань Фонду є сприяння соціальному захисту ветеранів та членів сімей ветеранів шляхом підтримки та реалізації проєктів, які спрямовані на підтримку ведення підприємницької діяльності ветеранами та сприяння у їх працевлаштуванні.

У зв’язку з викладеним вище інформуємо про наступне.

В Українському ветеранському фонді, який діє при Мінветеранів, до 05 жовтня 2022 року триває конкурс фінансової підтримки ветеранського бізнесу.

Ветерани, члени їхніх сімей і родини загиблих Захисників та Захисниць можуть отримати від 500 000,00 грн. до 1 000 000,00 грн. на ведення власної справи.
Старт прийому заявок – 5 вересня.

Останній день прийому заявок – 5 жовтня (до 18:00 за київським часом).

Сума фінансування проєктів:

Мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000,00 грн.

Максимальна запитувана сума на проєкт – 1 000 000,00 грн.

Подавати заявки на фінансування проєктів можуть:

• ветерани, члени сімей ветеранів війни загиблих (померлих) та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Для того, щоб отримати фінансування, ветеранам чи членам їхніх родин необхідно:
 - бути засновниками бізнесу (мати ФОП чи ТОВ);

- підготувати всі документи: кошторис проєкту, резюме членів команди, терміни реалізації тощо.

Перелік документів та умови:

заповнити заявку за посиланням: https://uvfproject.com.ua/

NOVOKALYNIVSKA TH FINANSOVA DOPOMOHA VETERANAM