НА ФЕРМІ У МИКОЛИ БУРАКА НАВІТЬ ЖУРНАЛІСТУ “ВИСОКОГО ЗАМКУ” СИРУ ЗАБРАКЛО

Чесне слово, то був якийсь фермерський тиждень, бо уже наступного після Тисовиці дня поїхав до знаменитого бабинського фермера Миколи БУРАКА. Там теж сімейна ферма, якій уже купа літ… Возив до нього на знайомство двох перспективних людей, які так само хочуть молочну ферму, але про цю сенсацію згодом… Наразі про Миколу. У нього в житті сталися зміни – обраний депутатом Новокалинівської міської ради, мама Леся стала старостою села… Микола очолює ще земельну комісію і погодився на цю складну безоплатну посаду виключно для того, щоб навести у селах лад з землею, бо починалася вакханалія… Дай Боже, щоб плани збулися…

12:47 18.07.2021

ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ!!!

ПРОСИМО ПРО МАКСИМАЛЬНЕ ПОШИРЕННЯ!!! Плануємо цієї неділі, 18 липня, реалізувати БЛАГОДІЙНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ на підтримку онкохворих АНДРІЯ (у м. Самборі) та РОМАНА (у м. Новий Калинів).

21:55 15.07.2021

З ВОГНЕМ, ВІНКАМИ Й ХОРОВОДАМИ. ЯК СВЯТКУВАЛИ ІВАНА КУПАЛА В НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ТГ

7-го липня українці святкували "Івана Купала". Не стала винятком і наша громада. Згадували давні традиції та обряди у ніч напередодні свята - молодь, а вже вдень - молодші жителі населених пунктів.

21:32 15.07.2021

ПЕРША СПОВІДЬ ТА УРОЧИСТЕ ПЕРШЕ ПРИЧАСТЯ НА ПАРАФІЇ КОСМИ І ДЕМ’ЯНА УГКЦ с. ПИНЯНИ

Перше причастя – надзвичайне свято в житті кожної дитини та її батьків. Вся родина, у якій росте майбутній маленький християнин чи християнка, готується до цієї хвилюючої події та чекає на неї із нетерпінням. Маленькі пинянці-третьокласники 4 липня звеселили своєю красою парафію.

20:15 15.07.2021

ВБОЛІВАЄМО ЗА НАШИХ! ВБОЛІВАЄМО ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТГ

Стартував перший кубок з футболу серед збірних команд територіальних громад Самбірського району, який присвячений 30-й річниці Незалежності України. Організатори турніру: Асоціація футболу Самбірського району, Львівська обласна організація ВФСТ “Колос”, за підтримки Львівської Асоціації футболу.

17:19 13.07.2021

ЩОДО ПОСИЛЕННЯ КОНТРДИВЕРСІЙНИХ ЗАХОДІВ

У зв’язку із загостренням суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні у результаті російської військової агресії проти нашої держави, підрозділами Служби безпеки України фіксуються спрямування з боку представників терористичних організацій “ЛНР”, “ДНР” та спецслужб РФ до відомостей стосовно функціонування військових об’єктів, з метою можливої підготовки до вчинення диверсійних (терористичних) актів для подальшої дестабілізації внутрішньої ситуації в державі.

16:08 13.07.2021

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ СЕЛА МАЙНИЧ, СЕЛА НОВІ БІРЧИЦІ ТА СЕЛА ВЕЛИКА ХВОРОЩА

Всечесні Отці! Дорогі парафіяни села Майнич, села Нові Бірчиці та села Велика Хвороща! Щиро вітаю Вас із храмовим святом – Днем пам’яті Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла!

00:39 12.07.2021