ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! БУДЬТЕ УВАЖНИМИ! НЕ ВТРАЧАЙТЕ ПИЛЬНІСТЬ!

Дата: 09.10.2022 13:23

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ФАКТІВ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ВІЙСЬКОВОЮ ЧАСТИНОЮ (ЗА ДОПОМОГОЮ ОПТИЧНИХ ПРИЛАДІВ, ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ) АБО ОСІБ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ТА ПЕРЕДАЧУ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЙОГО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОСИМО ЗВЕРТАТИСЬ ДО ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ОФІЦЕРА ГРОМАДИ КУРИЛЯКА МАРЯНА ІВАНОВИЧА, тел. +38 (098) 577-25-11,

АБО ДО ОПЕРАТИВНОГО ЧЕРГОВОГО ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ,

тел. +38 (096) 127-45-09.

ВИЯВЛЕННЯ СХОВАНОК ТА МІСЦЬ ЗАКЛАДЕННЯ ЗБРОЇ, БОЄПРИПАСІВ, ВИБУХОВИХ РЕЧОВИН,ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ЗВ’ЯЗКУ ТА СПОСТЕРЕЖЕННЯ.

НАЯВНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТА В БЕЗПОСЕРЕДНІЙ БЛИЗЬКОСТІ ДО МЕЖ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ ПІДОЗРІЛИХ ПРЕДМЕТІВ.

НАЯВНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ ПРО НЕСАНКЦІОНОВАНЕ ПЕРЕМІЩЕННЯ ОЗБРОЄНИХ ОСІБ В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

ВИЯВЛЕННЯ ФАКТІВ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ АБО ВІДПОЧИНКУ НЕВІДОМИХ ОСІБ В НЕПРИДАТНИХ ДЛЯ ЦЬОГО: МІСЦІ, ПОРІ РОКУ, ЧАСІ ДОБИ ТА В НЕВІДПОВІДНИЙ СПОСІБ.

ВИЯВЛЕННЯ МІСЦЬЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТРИВАЛОЇ АВТОНОМНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІЗОВАНИХ ГРУП НЕВСТАНОВЛЕНИХ ОСІБ.

ВИЯВЛЕННЯ ОЗНАК МАСКУВАННЯ ПЕРЕМІЩЕНЬ ТА РОЗТАШУВАННЯ НЕВІДОМИХ ОСІБ.

ВИЯВЛЕННЯ БЕЗПІЛОТНИХ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ ТА ВИЩЕНАВЕДЕНИХ СИТУАЦІЙ – ОБОВЯЗКОВО ПОВІДОМЛЯТИ ОПЕРАТИВНОГО ЧЕРГОВОГО ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ НА НОМЕР ТЕЛЕФОНУ +38 (096) 127-45-09!!!

POLITsIIa NOVYI KALYNIV U RAZI VYIaVLENNIa BEZPILOTNYKIV