Дата: від до Скинути

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНІЙ ГРОМАДІ СЕЛА ВЕЛИКА БІЛИНА

Преосвященніший Владико Геронтію! Дорогі парафіяни села Велика Білина! Щиро вітаю Вас із Храмовим празником Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона! Цей Святий Великомученик усе своє життя допомагав хворим, обтяженим і убогим, безкоштовно зцілюючи їх іменем Ісуса Христа. За це він був підданий жорстоким тортурам та мученицькій смерті. Нехай життя та вчинки Святого Пантелеймона будуть для Вас прикладом твердої віри та дороговказом у Вашому житті, а молитва до цього Великомученика зцілює всі недуги.

00:25 09.08.2021

ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАСТОЯТЕЛЮ КОСТЕЛУ ПДМ ЧЕНСТОХОВСЬКОЇ СЕЛА КОРНАЛОВИЧІ ОТЦЮ АНДЖЕЮ КУРЕКУ

Всечесний Отче Анджею! Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди дня Вашого народження. Нехай новий рік Вашого життя буде сповнений нових милостей Божих, нових можливостей у розкритті Ваших пасторських дарувань та нових радостей у Вашому житті!

10:42 08.08.2021

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СТАДІОНУ В СМТ. ДУБЛЯНИ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! У НЕДІЛЮ, 8 СЕРПНЯ 2021 РОКУ, О 16:00 У СМТ. ДУБЛЯНИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СТАДІОНУ! ОТОЖ, ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

21:01 04.08.2021

ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ГОРДИНЯНСЬКОЇ СЗШ І-ІІ ст.

4 серпня 2021 року у Новокалинівській територіальній громаді відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Гординянської середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (протокол №1 додається). Комісією було перевірено документи, подані кандидатом щодо відповідності установленим вимогам відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Новокалинівської міської ради.

19:54 04.08.2021

ВІДДІЛ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА ЕКОЛОГІЇ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОПЕРЕДЖАЄ

Відділ земельних ресурсів та екології Новокалинівської міської ради попереджає всіх землевласників та землекористувачів щодо необхідності використання ними земельних ділянок у відповідності до цільового призначення і дотримання вимог законодавства України про охорону довкілля, а також інших обов’язків, встановлених законом.

17:54 02.08.2021

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНІЙ ГРОМАДІ СМТ. ДУБЛЯНИ

Всечесний Отче Тарасе! Дорогі парафіяни смт. Дубляни! Щиро вітаю Вас із Храмовим празником – святом Святого Пророка Іллі! В цей день християни щорічно вшановують пам’ять цього святого.

20:58 01.08.2021

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

У разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки робота закладів освіти буде можлива лише за умови вакцинованого персоналу на рівні 80%. Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів, яка внесла зміни до Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, що ухвалена 28 липня.

14:13 31.07.2021

ОБСТЕЖЕННЯ УМОВ ПРОЖИВАННЯ СІМ’Ї, ЯКА ВЗЯТА ПІД КОНТРОЛЬ СЛУЖБОЮ У СПРАВАХ ДІТЕЙ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

З метою захисту прав та інтересів дітей, спеціалістами Служби у справах дітей спільно з старшим лейтенантом Самбірського РВП ГНУП у Львівській області обстежено умови проживання сім'ї, яка проживає на території Новокалинівської територіальної громади.

13:41 31.07.2021

КОНКУРС МАЛЮНКІВ “ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?”

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення молоді до соціально-вагомої діяльності,  з нагоди наближення 30-річчя Дня Незалежності України у Народному домі с. Велика Озимина відбувся конкурс малюнків “Що для мене Україна?”.

00:18 31.07.2021

Храмове свято парафії Святого князя Володимира Великого ПЦУ у м. Новий Калинів

В день молитовного вшанування пам’яті Великого князя Київського рівноапостольного Володимира Великого, 28 липня всеправославна спільнота України відзначає ще одну важливу для України подію – Хрещення Руси-України. Щороку в цей день відбуваються урочистості по всій Україні. Історично, головне богослужіння проходить у престольному місті Києві, столиці нашої держави.

13:06 28.07.2021